Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki Marauder (GZ), Yamaha...

Suzuki Marauder (GZ), Yamaha Virago vagy Kawasaki Eliminator?

Figyelt kérdés
250-400 ccm kategóriában, kezdő motoros nőnek. Véleményeket várok a motorokról, pozitív-negatív egyaránt érdekel.

2013. márc. 25. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem a Maruderek bejönnek külsejük miatt,de szervíz igényesebbek.A yamaháról nincs tapasztalatom.

A kawák pedig híresen megbízhatók!

Jótanács:olyat vegyél amiről le ér a lábad és tuti megtudod tartani,mert ha rádborul a gép és nem bírod leszedni magadről a gépet meg ilyenek akkor ott halsz meg egyedül.Na jó ez így picit csúnya volt ,de a lényeg hogy akkora gépet vegyél amivel bánni is tudsz majd.

2013. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Kezdő motoros nőnek choppert? Szerintem a chopperek azoknak valók, akik már kifelé mennek a motorozásból... Szépek, meg jó a hangjuk, meg minden, de feltételezem, fiatal vagy, ha most akarsz kezdeni. Én a helyedben néznék valami naked-biket, tuti nagyobb mosollyal ülnék rá, mint egy gyönyörő, de kissé öreges chopperre... Ez az én személyes véleményem, de persze nem vagyunk egyformák. Egyébként a 3 japán gyártó, amit felírtál (+ a Honda), ritkán szokott sz.rt gyártani, szóval valószínűleg bármelyik egy megbízható gép de én ezzel a kategóriával inkább megvárom a 60-as éveimet, ha megérem, aztán mikor már nem fogok tudni felmászni a motoromra, átnyergelek egy ilyen alacsony ülésű csodára :)
2013. márc. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket, én kezdetek óta a chopper-cruiser motorokra vágyom, most már jópár éve, egyébként 24 vagyok. Az életérzése is megfogott, az összes ismerős ilyen kategóriában utazik körülöttem, hátul rengeteget ültem nagy choppereken, hosszú túrákon, motorostalálkozókon. Szóval elképzelni sem tudnék magamnak mást. Ezek közül Marauderen ültem eddig csak személyesen, nagyon kényelmesen hajlított lábbal álltam a földön. Ő lenne a személyes kedvenc, csak aránytalanul sokallom a használtak árát.
2013. márc. 26. 00:51
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is fiatal vagyok és kezdetek óta chopper lenne a kedvgencem,nem tagadom csak 250 ETZ-re futotta de nem bántam meg és úgy néz ki hogy egyenlőre kategóriát sem akarok váltani!

A maruderek szerintem is drágák,de egy yamaha virago is nagyon jó,igaz nem olyan retrós mint egy maruder de az is szépen néz ki.Egyedül az eliminátoron kezdenék alakítgatni (személyre szabni)

Majd ha mész motort venni,azért vigyél magaddal egy hozzáértő palit,aztán majd ha találkozunk az úton majd integetek! :)

2013. márc. 26. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Életérzésre ne nagyon számíts :) Ez olyan, mint amikor valaki arra számít, hogy a 18-adik szülinapja után megváltozik a légkör, pedig igazából semmi sem történik. Hagyom a francba, nem akarlak átbeszélni chopperröl, de mondjuk elötte megpróbálhatnál egy xj6-ost, vagy egy ER6-ost :) széles utat!
2013. márc. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az életérzés nem csak a gyorsaságból adódik.

Ha valaki rálel azt megtalálhatja egy simsonban is kezdésnek.

Én azt mondom ahogy felültem a 250 ETZ-mre az már valami!Er-eken raktam le a jogsit,valamiért nem is vennék olyat pedig a világ legjobb paripái azok is.Mindenki mást keres a motorozásba,Én nem tagadom ha ez hölgy vesz egy marudert azért egy picit leszek csak irigy,mert lehet hogy Én is ilyet vettem volna,de nem is érdekel mert az Én kis német paripám velem van és jó hozzám!

2013. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!