Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen védőfelszerelés "kötele...

Roland14 kérdése:

Milyen védőfelszerelés "kötelező" Cross motorra?

Figyelt kérdés
Nem pályára, dombra, hegyre, rétre stb... A bukót és a csizmát tudom. Ezen kívül még valami?
2013. márc. 26. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
sisak a legfontosabb, a többi az nélkülözhető de nem árt ha van! esetleg még projektor hogy védje a gerincedet!
2013. márc. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első: egy proJektorral sokra megy... :D

egyébként tényleg jól jöhet pár protector, főleg a hátra

2013. márc. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak a bukósisak kötelező. De van még számtalan dolog, ami nagyon fontos lehet a mtorozásnál: protektorok, kabát, nadrág, csizma, stb.
2013. márc. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Terepre ami jól jöhet szerintem az a sisak,mell,hát,térd sípcsont,könyök,jó bakancs esetleg ha van olyan cucc ami kifejezetten a nyakat védi az is jól jöhet.

Az a baj hogy hegyen réten sok minden megtörténhet,többször előfordulhat hogy felnyársal egy kiálló faág,úgy esel hogy tovább esel stb.Én azt mondom mindenre fel kell készülni.

2013. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!