Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4-es Golf 500. 000ért megéri?...

4-es Golf 500. 000ért megéri? Jó állapotban van csak használt. Többet érne? Meg vegyem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyiért elég korrekt de linkeld be megnézném
2013. márc. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy jó állapotú 3-as Golfot adnak ennyiért. Simán megéri, ha jó állapotban van.
2013. márc. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen motor van benne.
2013. márc. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem gyanúsan alacsony az ára, az 1.4-es golf 4-eseket olyan 600-900e körül árulják állapottól függően. Nekem is ilyen van, de már 11 éves és egyre több gond van vele, most is szerelőnél van :s már eldöntöttem hogy eladom és veszek egy új autót.
2013. márc. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szántóvető ***** válasza:
"jó állapotban van csak használt"-lefogadom hogy szerelővel nem nézetted még meg az autót.motor kompressziómérés,kasztni+alváz+futómű átvizsgálás,ha jó akkor megéri megvenni
2013. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet jónak tűnik az autó, de azért át kéne vizsgáltatni legalább hozzáértővel, de inkább egy szerelővel.

Egyébként az én Golf 4-esembe most van 188 000 Km, és az a vicc hogy mindig nagyon vigyáztam rá, soha nem hajtottam, nagyon kíméltem mindig, 2-szer bejártam vele Európát, és most ment műszakira, előtte szerelőnél volt, és kiderült hogy 4000-es fordulaton elkezdi elengedni az olaj nyomást,

szétszedte a szerelő de még nem találta meg a hiba forrását, valószinűnek tartja hogy a vezérműtengelynél vagy a főtengelynél szökik el a nyomás. És elég drága dolog mind a kettő, és ha most nem kellett volna vinnem műszakira lehet hogy ki sem derült volna ez az egész. Bele se merek gondolni mi lett volna.

2013. márc. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!