Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen családi autót ajánlanát...

Milyen családi autót ajánlanátok 400e ft körül ami nem visz csődbe ha vmi baja van és gazdaságosan fenntartható?

Figyelt kérdés
Suzuki Fiat Opel kizárva.

2013. márc. 27. 21:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Gyűjtsél még szerintem mert ennyiért túl jókat nem fogsz kapni.

Hidd el amelyik kocsiba ennyibe kerül arra még 1-szer ennyit rá kell költeni

2013. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mitsubishi, Toyota, Honda, SAAB, VOLVO, VolksWagen, esetleg HIUNDAY, ezek háztáján nézz körül!
2013. márc. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 sh0cky ***** válasza:
Renault scenic, ez megfelel a kritériumoknak.
2013. márc. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

Az volt a feltétel hogy kijöjjön 400eFt-ból és ne legyen drága za alkatrész, DE ne legyen Opel, Suzuki, Fiat.


Ez sajnos így nem fog működni... Az egyik feltételnek vesznie kell. Vagy gyűjtesz még és veszel olyan autót ami kijön ennyiből, vagy drága lesz az alkatrész cserében olcsó az autó, vagy Opel, Suzuki, Fiat-ot választasz. Sajnos te is beleestél abba a hibába mint nagyon sok mindenki. Az a 400e-Ft nem olyan nagy összeg mint te azt hiszed. amik eszembe jutnak:

-Ford (viszonylag sok a hiba)

-Lancia (drága alkatrész)

-Rover (drága az alkatrész)

-Volkswagen (túl van árazva az autó)

-Toyota (nem túl családias)

-Hyundai (nem ismerem)

-Audi (nagyon régi,drága alkatrész)

Amiket én ajánlok: Opel Astra F kombi, Fiat marea kombi, Renault megane kombi, Opel vectra B kombi, Opel omega b... kombi.

2013. márc. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az előttem szólók javaslatait tanácsos megfogadni..


abból mindig baj van, hogy az összes pénzt a vásárló az autóba tolja, nem marad egy forintja sem a másnap előjövő meglepetésekre..


a négyszáz bizony kevés..

2013. márc. 28. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
67%

Ne vedd a személyed elleni támadásnak de gondolj bele abba hogy beírtál ide egy szerény 400 000 forintot, és kizártad a legolcsóbb kocsikat. Mégis milyen válaszra számítasz?

Egy jut eszembe, DAEWOO MATIZ, de szerintem ha az opelt, suzukit, fiatot kizártad akkor ez sem fog neked megfelelni.

2013. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2013. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én egy 1.5-ös Mazda 323 f-et vettem a múlt héten,96-os, 380k.

Ha számít a forma, akkor jó választás lehet.

Csődbe meg bármelyik vihet,azzal csak a használat során szembesülsz.

2013. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem 400 az össz pénzem még mielőtt félre értitet, van ennél jóval több, csak autóra nem szeretnék többet szánni. Olyan környéken lakok ahol nem a legbiztonságosabb egy autó élete kint éjszaka.
2013. márc. 28. 21:17
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor inkább ne vegyél kocsit.

De egyébként ha veszel egyet 400-ér kb még egyszer annyit rá kellesz költeni tehát már egy jó kocsit kéne venned.

2013. márc. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!