Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik 7 személyes egyterű...

Melyik 7 személyes egyterű megbízható és olcsón fenntartható (alkatrészek, fogyasztás)?

Figyelt kérdés
Én igazából Seat alhambrán gondolkodom?!.

#Seat #egyterű #olcsó kocsi
2012. aug. 29. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyen még a vw sharan is. Esetled Dacia logan mcv.
2012. aug. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

vw sharan ford galaxy seat alhambra 2006-ig ugyan az. Mindegyik vw motor, ugyan azt kapod bármi is legyen az embléma az elején..

Árban is jók, viszonylag megbízhatók hát ha régebbi akkor a TDI-vel nem igen lehet melléfogni, az újabb PD motoroknál közbe jöhet kicsit zsebbenyúlósabb javítás, de összességében azok is jók. Különben akárki akármit mond minél öregebb egy autó annál megbízhatóbb.. (persze rendbe kell hogy legyen)

2012. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ford C-Max a tuti.
2012. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fordot soha Daciat soha Seat vagy VW! de inkább Seat
2012. szept. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Mint írtam a vw meg a seat ugyan az.. Sokan nem hiszik de tényleg így van! Teljesen mindegy, hogy volkswagen sharan vagy seat alhambra.. Franciát én nem nagyon választanék (renault, renault-dacia, peugeot, citroen..)
2012. szept. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KÁ ügynök00 ***** válasza:

attol függ ha tuca zsebedbe nyulni akkor ezekezajánlom

-vw sharan

-seat alhambra

-ford Smax

-ford galaxy

-renaul espace

-vagy egy jep vagy landrover


HA NEM

-WV TOURAN

-citroen berlingo

-kia sportic

2016. márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!