Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra G 1.4-es és 2002....

Pirosfény János kérdése:

Opel Astra G 1.4-es és 2002. decemberi (fehér) autómat szeretném kicsit egyedibbé tenni, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Mindenek előtt egy szép felni garnitúra biztos, hogy rákerül. Gondoltam még fekete első és hátsólámpákra, ami nem olyan drága. Talán még márka jelzés nélküli hűtőrácsot is veszek rá. Mit javasoltok még módosításnak? Kipufogó? spoiler szett? Chiptuningot érdemes megcsináltatni? Egyéb ötlet?

2013. márc. 29. 15:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Miért nem vettél egy egyedibb autót? Miért kell szétbarmolni ezt a generációt is? : (
2013. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert kaptam ;)és nem szétbarmolni akarom..nem tudom az ócska lemezfelni helyett egy szép alufelni miért szétbarmolás:) vagy egy szép angyal szem az miért barmolás.. lehetne legközelebb építőbb kritikát?:D
2013. márc. 29. 18:22
 3/11 smitwesson ***** válasza:
megültetted, szép felni, sötét ablak, (fehér autónak az egyébként is jól mutat) első-hátsó szoknya, karbonmintás géptető vagy nagytető. csiptuning meg hangoskipuff nem kell egy 1.4-es csirkekergetőnek, mert ezzel a motorral csak a robogósokat tudod lealázni de azokat is csak végsebességben
2013. márc. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy hátsó szárny és egy garnitúra alufelni első nekifutásra elég is lehet.
2013. márc. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Istenem ezért tart itt a magyar autótuning társadalom. Mért kell szegény kérdező srácot is homasita tunernek nevelni? Mi értelme van a hátsó szárnynak meg a hótoló lökhárítónak??? Leszorít 250-nél, mi? Meg jól áll benne a csirkerács... Karbon motorház...minek? Srácok, ez nem a Need For Speed Underground sorozat, az már 10 éve is ciki volt bennfentesek körébe.

Nincs szükség ezekre.

Kérdezőnek:

Ültetés, szép felni (nem a sokeres D Kadettre való, meg a 19colos telikróm merazszép verziók!), sötétítést aláírom, DE A TÖBBI:

Próbálj meg gyári alkatrészekkel szépíteni. Dobj rá egy Coupé vagy OPC Astra lökhárító és küszöb szettet, ezek nem igénytelenek, és mégegyszer mondom: gyáriak.

Kipu még oké, de ha teheted, inkább valami lightos dörmögő hangú legyen, ne egy üvöltő repedt fazék sakál hanggal, mert tényleg kinevetteted magad az 1.4-el.

Tessék, pár kép:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link] bár ennél a felni nem nyerte el tetszésem.

[link]


Remélem értitek mire akarok kilyukadni.

2013. márc. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem,alapból nekem is a letisztultság jön be. Ültetőrugó szettből milyet vegyek? Van kifejezetten kerülendő márka?

Illetve ha már felkerül a szép felni, nemártana valami esztétikus és hatékony féknyereg sem, abból milyet érdemes venni? Nem a legdrágábbra, hanem egy közép kategóriás gondoltam.

2013. márc. 29. 22:46
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
Ne hallgass erre az idióta ötösre! Egy kulturált optikai tuninghoz nem kell 300 lovas motor és ha az 1.4-es feliratot leszeded senki nem fog lenézni! Az sem igaz, hogy csak a magyarok ilyen sznobok, jó néhány angol, vagy német "gyári tuning" 1,7 dízel Astrával találkoztam már, ahol vígan virított a hatalmas leszorító erejű hátsó szárny. Szóval bátran építs bele mindent,amitől jobban érzed magad és ne hallgass az ilyen FB-on nevelkedett szakbaromra!
2013. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kedves 7. válaszoló! Én vagyok az az idióta 5. :)

Én nem illetlek ilyen jelzővel, veled ellentétben, pedig Te kiérdemelted volna.

Látom nem fogtad föl, amit írtam, de mondjuk ezen nem is csodálkozom. Mielőtt beállítasz teljesen "sznobnak", hozzá kell tegyem, egy 2000-es évjáratú 1.4-es F Astrám van.

Nem kell ahhoz nagy blokk, hogy valaki tiszteljen, ez nem blokk függő. Én azt írtam, hogy ne építsd meg a kocsid NASCAR gépnek a nagy hótolókkal meg szárnyakkal, mert:

Gondolom ha ilyen szakavatott szószabó vagy, jársz autós találkozókra is. Én ugye Opelesre, révén azzal járok. Csak körül kell nézni ott. Akinek nagy Omegája, GSi, OPC Astrája, Vectrája, Calibrája stb van 2000 köbcenti fölött, azok érdekes módon nyugodtag, szépen alapjáraton végigcsurognak, beparkolnak, és motor leállít. Akinek meg 1.2-es, 1.4es, 1.6os stb blokkja van, bőgeti, tapossa, keménykedik vele, és ezzel kinevetteti magát.

Kinézetre:

Mielőtt még egyszer mondom, a sznob jelzőt rám aggatnád, nézd meg a linkeket, amiket az előző hozzászólásomba raktam. Látsz te valami csili-vili cuccot azokon az autókon, ami többe kerül, mint maga a kocsi? Látsz te a saját tuning világodba illő diffúzort, nagy szárnyakat, stb.? Nem? Naugye.

Nézd meg a jajjdecsunya.blog.hu-t és a hudeszep.blog.hu-t.

Szerintem magadra fogsz találni az előbbinél. ;)

További szép napot.

2013. márc. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Még azt hozzátenném, mindig a 7. válaszolónak, hogy "veddle az egynégy feliratot osztjóvan" meg a másik fele. Kit akarsz átverni? Egyszer melléd áll egy erősebb gép, úgy lebőgsz, hogy el sem hiszed. Vagy ha esetleg valaki rákérdez, hogy HÚÚDEKOMOLY GÉP, MEKKORA? 2.0 2.2, 2.0T?

Te meg szépen elmormogod, hogy hátőőizé egynégy, de ahhozképest jólmegy. Hagyjuk.


Szerencsére a kérdező egyetértett velem, hogy a letisztultság és egyszerűség a tuning szépsége, nem az üvegszál+gitt hegyek.

2013. márc. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek. Egy ilyen bojrészer autó inkább már a ciki kinézetű kategória szerintem. Nem kell a spoiler meg a sötétített lámák.

Egy szép lehetőleg gyári alufelni, esetleg egy angel eyes fényszóró...

Ha nagyon akarod cifrázni, egy visszafogottabb opc lökhárító toldat, szép kipufogóvég... pont elég.

2013. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!