Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motoros felszerelés. Tudnátok...

Motoros felszerelés. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
bukó,ruha,kesztyű,csizma........miket ajánlotok?
2013. márc. 30. 17:08
 1/3 A kérdező kommentje:

1M a keret,ebbe mindennek benne kell lennie........a moci kb 800.........Kawa 636 ost néztem ki


[link] ruhát ezt


[link] Bukót pedig ezt


Valami hozább értő személytől szeretnék infókat kapni hogy miből milyet lenne érdemes venni.........használtat vagy ujat stb a válaszokat előre is köszönöm!!!

2013. márc. 30. 17:11
 2/3 anonim ***** válasza:

A ruha szerintem jó, én is Beriket használok 2 éve már és meg vagyok vele elégedve. Ha nem pályázol gyakran akkor tökéletes a 2 részes cucc.

Előte Dainese-em volt, de amikor cserérett lett akkor pont akció volt a SuperbikeZone-ban és Berikre váltottam. ( A Diainese is bevált, szerintem jó cucc ).

Csizmából én eddig 2 márkát használtam: Gaerne és Alpinestars, mindkettő nagyon jó volt ( nagyjából 70e Ft körül volt mindkét csizma ). Baráti körömben használnak Diadora-t, arról is pozitív a benyomás alakult ki.

A Nolan nem rossz márka, el kell menni fel kell próbálni és ha megfelelő akkor meg kell venni. Én a szénszálas sisakokat ajánlom.

A kesztyűim között volt Wintex, Alpinestars és Berik. Nem igazán volt közöttük minőségbeli különbség 20 -30e Ft között voltak.

Használtan nem vennék ilyen dolgokat, szerintem ezeket újonnan kell venni.

2013. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a választ!!!
2013. márc. 31. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!