Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Skoda Superb-ben csak tiptroni...

Skoda Superb-ben csak tiptronic automata váltó van?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 13:30
 1/4 anonim válasza:
Nem nem, dehogyis, ismerősömnek is manuális 5 sebességes van. Olyan van amilyet rendelsz. egyébként kedvenc kocsim, első kocsinak terveztem be. Volt szerencsém kipróbálni vezetni, maga az élmény. :) Csak az ára...:( Ismerősöm kocsija 7Misi volt... :(
2013. márc. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom hogy van kézi is, csak most az automatára gondoltam, az új modelleknek (2008-tól) van több fajta automatája is de engem az 2005-6-os érdekel. vagy ott is több fajta automata van?
2013. márc. 31. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
A Škoda Superb első generációja 2001-től 2008-ig készült, tehát 2006-ban még azt gyártották. Ez az 5. generációs VW Passat hosszú tengelytávú változatának műszaki alapjaira épült, így csak ZF tiptronic automata váltó létezett hozzá. Az új, 2008-tól gyártott változatban jelent meg a DSG-váltó, mert az már a 6. generációs, keresztmotoros Passat alapjaira készült.
2013. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. márc. 31. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!