Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót vennék. Milyeneket...

Autót vennék. Milyeneket ajánlotok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Olyan autót keresek, ami nem eszik sokat, max 5-7 l/100 Km, elég tágas 3-4 személy számára is, könnyű találni hozzá alkatrész, nem költséges a szervizeltetése, évjáratban pedig 2000 utáni.

Nagyjából ennyi.

Ilyenek vannak kinévze:

Skoda Fabia, Ford Focus, Peugeot 206, 307, Suzuki SX4, Fiat Punto, Renault Clio


2013. márc. 31. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Skoda Fabia, Ford Focus, Peugeot 206, 307, Suzuki SX4, Fiat Punto, Renault Clio
2013. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szántóvető ***** válasza:
ezekből a skodát ajánlom.az SX4,Punto,Clio hármas nem nevezhető tágasnak.
2013. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Isuzu diesel B vectra?
2013. márc. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Suzuki swift mi nem egyszer mentünk bene pestre is és el lehet férni benne annyira mint egy astrában vagy egy sx 4-ben strapabíró a mi 1.0 100 km 100 km/h nál 4.8 litert evet egy műsorban meg volt hogy ki hozták belőle a 4.5 literes fogyasztást mint ami agyári értékben szerepel de azt már nem tudom hogy csinálták biztos nem 4 embert vittek csomagokkal megpakolva :) igaz nem száguldozáshoz lett tervezve főleg nem ajó magyar utakon :)

Itt egy pár alacsony km-ert futot swiftecske


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Sok hozzá az alkatrész a bontókban de a boltban is kedvező áron lehet kapni hozzá alkatrészeket én szerettem a suzukinkat mikor az volt nekünk strapabíró alacsony fogyagyasztású,gazdaságosan fentartható autó 4 kényelmesen elférni benne még egy hosszabb utat is ki lehet bírni benne az autó szerelő haverom egy ilyen 1.3 swiftel járt ki német országba vele egyszer sem hibásodott meg neki :)

2013. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vagy pedig a suzuki sx 4 dízel ezek is alacsony 6 literes fogyasztással rendelkeznek

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
valami köcs....ög már megint le pontoz mindenkit a helyet hogy írna választ a kérdésre mi élvezet lehet ebben ? :)
2013. ápr. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
honnan látod,hogy le van pontozva...nekem most egyikre sem ír %-ot
2013. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bocsesz ezt egy másik kérdéshez szántam elnézést :)
2013. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!