Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vennék 4 felnit, gumistól....

Vennék 4 felnit, gumistól. Sajnos messze lakok az eladótól. Nagyjából mennyibe kerülne a futárszolgálat/postaköltség? És melyik futár a legolcsóbb, melyikkel érdemes intézni?

Figyelt kérdés
(A gumik nincsenek leszedve a felnikről.)
2013. márc. 31. 13:06
 1/5 Vizéli László ***** válasza:
4-5000 körül szoktak a futárok felniket vinni. Viszont milyen messze van a kiszemelt felni? Mert be lehet fürödni rendesen használt felnikkel ha futáron keresztül intézed a szállítást.
2013. márc. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Elég messze. Győri vagyok, az eladó pedig Pécs előtt lakik egy pár km-rel. 220 km-re lakik kb.

mire gondolsz pontosan a befürdés alatt?

2013. márc. 31. 13:28
 3/5 Vizéli László ***** válasza:
Igen az úgy messze van tényleg. Arra gondoltam hogy én is 1 éve vettem 50 ezerért felnit Miskolcról futárral. Hirdetésben ügye az volt hogy nem üt, nem ráz, a gumik 2 szezont elmennek. És persze frissen fényezett felnikről volt szó. Képeken tényleg jól nézett ki, megvettem aztán mikor meghozta a futár kicsit megdöbbentem. Az a frissen fényezett felni ilyen tescos sprayvel volt megfújva talán. Célnak megfelelt de azért nem részletezném a minőségét. 2 felnit görgőztetni kellett amire a gumisnál kifizettem + 10e ft-ot. Az állítólagosan 2 szezonra jó gumiból 2 a kopásjelzőt elérte 1,6mm alatti profilmélységgel, 2 pedig téli gumi volt rajta az évjárata pedig 99-es gyártás, az szintén kuka. Ha ezt látom személyesen nem veszem meg. De sajnos nekem sem futotta volna 5-6 ezerből az utat oda vissza hogy személyesen megnézzem.
2013. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
szerintem arra gondol az első, hogy képek + az eladó elmondása alapján én sem vennék felnit
2013. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Vizéli László ***** válasza:
Igen a lényege ez. Én már egyszer ilyen hibába bele estem, tanultam belőle, és nem szeretném ha mások is így megszívnák vele :)
2013. márc. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!