Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért tudnék venni valami...

Mennyiért tudnék venni valami szakatt régi 250ccm-s körüli motort?

Figyelt kérdés
tehát valami szakatt roncs kellene nekem, ami azért még használható, vagy felújítható, szívesen felújítanám, és nem utcára kellene nekem a motor, de valami nagy motor kellene minimum 150ccm től valaki tudnak linkelni ilyen szakatt motort, ami azért működő állapotban van a blokkja?
2013. márc. 31. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:

250 etz már van 50 től amik kókányoltak,terepesítettek,bontószökevények.(sajnos)

[link]

2013. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezeket megnézted már?

[link]


A részletes keresőben a lakhelyed közelében is kereshetsz.

2013. márc. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

aha, úgylátom 30.000 FT körül már tudok is venni :D az nem olyan sok pénz, mert egy simson is ilyen árban van...

miért lettek ennyire olcsók az MZ-k? régebben mikor néztem 100.000ft alatt nem volt semilyen

2013. márc. 31. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
pappírok nélkül,agyon használt állapotban 50 ezernél többet nemszoktak érte kérni.Meg aztán lehet hogy lopott is,a fene sem tudja,de lehet megveszem előled a 30ezrest mert kell egy terepezésre meg donornak is... :)
2013. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem jó egy agyonhasznált rozsdás is, csak nem legyen átépített, és motorja üzemképes legyen! és ne legyen lopott, és nem kellenek papírok!
2013. márc. 31. 19:25
 6/7 anonim ***** válasza:

"és ne legyen lopott, és nem kellenek papírok!" - ha nincs papír, akkor nem tudod megállapítani, hogy lopott-e...


Azért olcsó a TS meg az ETZ, mert elég komoly kínálat van gyors(abb) és újabb mocikból, ezeknek meg semmi becsülete. Viszont az ES (a Trophy) már kezd drágulni. Az ETS-ről meg ne is beszéljünk, mert aranyárban van a többi MZ-hez képest.

De nem biztos hogy csak a neten érdemes körülnézni: én ősszel vettem 25e-ért komplett Pannoniát, volt ott mellette több Jawa és MZ is, de azokra nem volt szükségem. Pedig a nénike szívesen rám sózta volna mondjuk a 150-es Trophyt vagy valamelyik TS-t a 3 közül. :)

2013. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem :D de adásvételi papírt azt csináltatnék vele! de olyan papírra nincs szükségem amivel forgalomba tudom helyezni
2013. márc. 31. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!