Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Németeknél mérik robogók...

Németeknél mérik robogók teljesítményét útszélen, itt is lesz ilyen?

Figyelt kérdés
Német műsorban láttam, hogy út szélén felállítanak kis mérőállomást aztán szépen begyűjtik a környékbeli robogósokat tesztelésre. Mindegyiknél megnézik mennyivel tud menni, ott helyszínen. Tuningolt robogók kiszűrésére szolgálna (vagy pénzbehajtásra, ezt mindenki maga döntse el). Mit gondoltok, itt is lesz ilyen?

2013. márc. 31. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az mindegy hogy a robogó mennyivel tud menni. Csak az a lényeg hogy nem mehetsz vele 40-nél gyorsabban. Inkább a teljesítményét nézhetik, és abba bele is tudnak kötni.
2013. márc. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát ezen lehetne vitatkozni mert mondjuk egy simsont adtak ki 60-as hengerrel is és az már nem 50-es ha jól tudom és mégis segédmotor .
2013. márc. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
és nem is 40 a max amit tudsz vele menni
2013. márc. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A videón robogó maximális sebessége alapján büntettek, gondolom ott azt (is) szabályozza a jogszabály.
2013. márc. 31. 23:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Hála az égnek Magyarba ilyennel még nem találkoztam de nem is szeretnék :) .Nem lenne jó ha ráfognák a motoromra hogy nagyobb 50 köbcentinél :D
2013. ápr. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baromság, mart ha nem húzod negyvebnél jobban akkor nem büntetnek meg, de így csak azét is hogy g***ik legyenek. Megyarországon nem hiszem hogy lessz ilyem..
2013. ápr. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Autóval sem büntetnek meg mert 175-öt tud. Segédmotorral miért büntetnének meg ha többet tud 40-nél. A lényeg hogy nem mehetsz vele gyorsabban mint a megengedett. A 60 ccm-es simson pedig nem segéd-motorkerékpár mivel nagyobb mint 50 ccm.
2013. ápr. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

# 2

Lehet hogy 60 ccm a valóágban, és segédmotor, de papíron maximum 50 ccm lehet. Valószínűleg az adásvételiben nem 60 ccm szerepel hanem csak 50.

2013. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de akkor miért ismerik el segédmotornak 60ccm-el ,mert a gyárból annyival jött ki és akkor segédmotor volt ?
2013. ápr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem ismerik el segédmotornak a 60 ccm-is motort. Azt hiszik hogy csak 50 ccm-es.
2013. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!