Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egész télen kint állt Opel...

Egész télen kint állt Opel Kadett E-t hogyan indítsam el?

Figyelt kérdés

Szívességből segítek egy asszonynak, de nem akar elindulni a kis Kadett. Fel van matricázva, hogy GSI, meg L&M Tuning. Mást egyenlőre nem tudok róla.

Egész télen kint állt, akku cserélve lett, köszörüli is, de egyszerűen nem akarja elkapni a lendületet. Gyertyákat kiszedtem és le is pucoltam őket, a motortérbe fecskendeztem egy kis benzint, de így sem akarta az igazságot. Üzemanyag még 1/4 tank van.

Ilyesmikre lennék kíváncsi, hogy üzemanyagszűrő hol van, hogy azt is kipucoljam, meg ilyenek...



#Opel #beindítás #Opel Kadett E #Tavaszi első indítás
2013. márc. 31. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Üzemanyagszűrő az autó alján lesz, a hátsó kerekek között. Benzin mennyi van benne?
2013. márc. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A tank 1/4-ig van, legalább is a digitális kijelző azt mutatja.

Még annyit, hogy manuális szivató van ezen a típuson

(Opel kadett E)?

2013. márc. 31. 22:49
 3/7 szántóvető ***** válasza:
hagyd a benzinszűrőt,nem ott lesz a gond.nézd meg hogy van-e szikra a gyertyánál.de ha van hidegindító spay akkor próbálkozz azzal,ha úgy se indul akkor biztosan gyújtás.fűtött garázs vagy hajszárító is segít ha az elöregedett gyújtáskábel lesz a gond.
2013. ápr. 1. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vedd le az elosztófedelet szerintem kapott a sok állás alatt egy jós adag párát, vidd száraz helyre, ha megszáradt, akkor tedd vissza, arra vigyázz, ha bevitted a melegre és kiviszed ne rakd rá rögtön mert ugyanúgy bepárásodik, hagyj neki időt, figyeld meg, hogy be fog indulni.
2013. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A benzin is be tud dögleni ...

Gyertyák helyén olajat fecskendezz be (a kompresszió miatt)

Ha van szikra ,és van benzin annak indulni kell ...

2013. ápr. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na azt amit az utolsó írt ne csináld, mert azonnal beköpi a gyertyákat, olyat esetleg szoktak, hogy befecskeneznek így egy kis benzint hátha elkapja, de nem javaslom.
2013. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Látom nem vagy szakmabeli ,kedves előttem szóló :)

De nem volt dolgod sokat állt motorral .....miért kőpné be ?

Megmagyaráznád ?

A gyertya beköpés tudtommal helytelen keverékképzés ,elégtelen szikra folyamata ......FOLYAMAT ! Nem egyszeri állapot ......

2013. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!