Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi az autó más színre festés...

Mi az autó más színre festés menete?

Figyelt kérdés

Van egy 1982-es Opel Kadett D Kombi gépjárművem, ami a korának köszönhetően, teljes felújítást igényel.

A karosszéria munkákon már túl vagyok, gondolok itt küszöb, taposólemez, nyúlvány cserék, torony erősítés stb...

Úgy döntöttem, hogy a jelenlegi olajzöld szín helyett, át szeretném festetni az autót gyöngyház metál kék színre.

Nos, mivel ez az első autóm, és nem rég van jogosítványom, így nem tudok semmit a színváltás menetéről.

Ez ügyben szeretnék felvilágosítást kérni Tőletek.


Szeretném tudni a dolgok menetét és költségeit.

Gondolom én, elsősorban át kell festeni az autót, körülbelül idáig van elképzelésem.



2012. dec. 3. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Hy!

elösször i nézz be a helyi okmányirodába mert ott megtudják mondani az a jó nagy összeget amiért te átfestheted.

20-30-ezer ft körül lehet szerintem.

És ha fényezővel csináltatod akkor baráti áron is csak 60-80 ezer ft körül van a színre fújás,lakkozás mert ennek a festéknek is decije sokba kerül.Szóval elösször kérj árajánlatot egy autófényezőtől és utána menj el az okmányirodába,ha jól tudom lehet hogy ilyenkor azt mondják hogy újra kell műszakiztatni az autót,de ebben nem vagyok biztos.

2012. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!