Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennél egy 2. generációs...

Megvennél egy 2. generációs Toyota Yarist 1.4 diesel motorral és majdnem 370. 000 km-rel?

Figyelt kérdés
tökéletes állapotban van, még csak karc sincs rajta. kompresszió is okés
2013. ápr. 1. 20:33
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
7%
Egyetlen egy dolog miatt nem mégpedig a km miatt
2013. ápr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 Fődi Krisztián válasza:
Én megvenném az árra sem vészes és kicsi autó
2013. ápr. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
7%

Hát de most gondolkodjunk már józan paraszti ésszel.

Feltudod te fogni ,hogy mit jelent az a 370.000 km?

Folyamatosan költeni kellesz rá.

Ugyanannyi pénzért fogsz találni kevesebb km-es YARIST ist.

2013. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
0%
Ez a kis kávédaráló motor már nem fog sokáig tartani, ezeket nem ennyi km futásra terveztél. Mennyi az ára? én amúgy nem venném meg, az 100%
2013. ápr. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Hát az a km tényleg húzós egy olyan kis autónál
2013. ápr. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
Én ennyi pénzért inkább egy 2002-2003 évjáratú swiftet vennék alacsony km futással és még az alkatrészek is olcsóbbak hozzá
2013. ápr. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

Nekem inkább az a gyanús, hogy 370e km-rel teljesen karcmentes, még ha jó sofőr is vezette kőfelverődések szinte minden autón vannak. Nézesd meg szerelővel hogy nem volt-e törve esetleg, és utána lett-e újra fényezve az egész autó.

A km állasra meg nem értem miért van mindenki kiakadva ha motorikusan rendben van az autó. Mennyivel lenne jobb ha mondjuk vissza lenne tekerve az óra pl 120e km-re? Ugyan azt az eredményt mondaná a szerelő mint most, de akkor már egyből elvinni mindenki azt a kocsit mert kevés km van benne ? Így legalább valószínű eredeti a km állás és nincs tekergetve az óra.

2013. ápr. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
5%

Utolsó


Hülye vagy te fiam csak nem forogsz

2013. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Látom itt a sok buta ember az óraállásra akarja verni.... Vegyetek 70 ezret futott céges dieselt, aztán csodálkozzatok, hogy a 70 ezer az valójában 270 000, de nem baj, lehet villogni, hogy milyen kevesett futott szart vettem legalább... Állapotot kell venni. Ha a motor minden paraméterben teljesíti a gyári közeli értékeket, és szemre sincs széthullva, miért ne? Így látatlanba nehéz eldönteni mondjuk.
2013. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

De látom tese bírod megérteni.

370.000 km azt jelenti ,hogy akármikor felléphetnek nem várt hibák.

És most hadjuk már ezt az úgyis vissza van tekerve témát mer unalmas.

Vez.szervízkönyves autót kell venni amely végig márkaszervízben volt szervízelve. Hidd el ha aszerint 125.000 km van akkor az annyi

2013. ápr. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!