Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megvennél egy 2. generációs...

Megvennél egy 2. generációs Toyota Yarist 1.4 diesel motorral és majdnem 370. 000 km-rel?

Figyelt kérdés
tökéletes állapotban van, még csak karc sincs rajta. kompresszió is okés
2013. ápr. 1. 20:33
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
42%
Szemely, nem egy kérdésnél láttam ma már, hogy ordas nagy baromságokat írsz, úgyhogy kérlek, mára elég lesz ennyi!
2013. ápr. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Nem csak ma és nem csak mára!
2013. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Mi az ,hogy miért nem hozom a nem egy kategória dumát?

látom nehéz a felfogásotok.

De mondom teljesen mindegy vegyétek a sok km-es kocsikat.

Én mindig is kevés km-est fogok venni és ezt javaslom minden józan gondolkodású embernek

2013. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
18%
Akárki akármit mond: a 370e Km-es kisautó az szar. Nem lehet jó. Lehet, hogy beindítod és működik, de megnézed, mész vele egy kört, és autóhoz értő ember azt mondja, hogy nem. Mi számít motorikusan jónak? Belelátsz a motorjába, hogy nem fogja holnap elkezdeni enni az olajat? Egy autó ilyen km-eknél egy az egyben széthullik. Minden darabja zörög, motortartóbakok morognak, és minden-minden. Nem szabad ilyet venni, akármilyen olcsó.
2013. ápr. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Végre egy ember aki átlátja a dolgokat:)
2013. ápr. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
megvettem. azóta raktam bele 50e km-t. és tökéletes :)
2013. máj. 20. 21:33
 27/33 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy nem romlott el eddig, de hogy tökéletes lenne, azt elég nehéz elképzelni.
2013. máj. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
irigy p*cs..
2013. máj. 21. 17:13
 29/33 anonim ***** válasza:

Muhaha:) Valószínű, hogy irigy vagyok egy 370e Km-t futott Toyota Yarisra.

Csak nekem a "tökéletes" autó nem annyit jelent, hogy konkrét műszaki hibája nem volt.


Saját autóimat igyekszem megkímélni mindentől, jó úton járok, nem hajtom szét, figyelek mindenre, és annak ellenére, hogy különösebb műszaki hibám nem volt, úgy 150-200e Km között mindig elér arra a szintre, hogy érezzem: ez már nem tökéletes. Én eddig használok egy autót, utána használja, aki igénytelen, meg akinek kevesebb pénze van. Az én autóra érzékeny fülem ezt már nem bírja.

2013. máj. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

jó ez sem szalonállapotú, de nem látszik rajta hogy már 420e km van benne.


mondod ezt a swiftből/ fastraból / BKV-ból.. nem érdekel a véleményed

2013. máj. 21. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!