Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ekkora dugó lenne egy 50...

Petizacc kérdése:

Ekkora dugó lenne egy 50 ccm-is motorban?

Figyelt kérdés

Üdv! Derbi Senda tulaj vagyok, amiben minarelli am6-os blokk van. Most lett generálozva a motor és amikor szétszedtük, meglepődtem, hogy milyen nagy dugattyú van bent. (47,94 mm) Az lenne a kérdésem, hogy ez még 50 ccm-nek számít vagy már nagyobb?

A válaszokat előre is köszönöm!



2013. ápr. 2. 12:37
 1/6 Dörmögő ***** válasza:
100%
Nem ismerem a típust, de a lökethossz is kellene a ccm-et akarsz számolni.
2013. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gyárilag 40,3mm a dugó átmérője.
2013. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Löket meg 39mm.
2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%

én úgy tudom hogy 40.00mm az 50ccm

a 40.50-es dugótól 60-asnak lehet nevezni. tehát akkor az már elég nagy dugattyú, nem tudom hány ccm-os, de ez amit írtam ez sismonra vonatkozik, tehát ezek a méretek amiket írtam ezek simson méretek, nem tudom hogy mekkora az alapméretes dugattyú abban

2013. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 70-es sporthengerembe volt 48.00-ás dugattyú, szóval valószínű hogy a 47,94mm-es dugattyú az már 70-es hengerbe való.

2013. ápr. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is a Simson méreteit vettem alapul, mert régebben volt egy s50-esem, de közel sem volt akkora dugattyú bent mint ebben.


Köszönöm a válaszokat, aki még tudna hozzáfűzni a dologhoz nyugodtan írjon.

2013. ápr. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!