Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Sport kipufogót ajánlot...

Milyen Sport kipufogót ajánlotok egy 1.3-mas 1999-es suzuki swift-hez?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
őszintén semmit. költs a pénzed másra, ne ilyen felesleges baromságra. csak égetnéd magad a nagy hanggal, meg a 40 lóerővel
2013. ápr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is hallgass az elsőre.

Szerencsétlen Suzukinak már így is rossz hírneve van ne rontsd tovább.

De ha életed célja akkor vegyél rá egy Yosimura rendszert és te leszel a falu fettelje'.

2013. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kéne fikázni a suzukit aza 40 lo pedig nem 40 hanem az 1999 nem ilyen olyan szelepes 1.3 50 kW, 68 LE ami egy ilyen kis autóba bőven elég

De én is hülyeségnek tartpm asport kipufogót sőt én minden autóra hülyeség olyat tenni mert csaka csendet háborítja vele az ember nem beszélve arról hogy a rendőrök sem csipázzák az ilyesmit ezek asport kipufogók verseny autókra valók akik apályán hajtják avasat nem az utcára inkább vegyél annak az árából egy garnitura alufelnit nyári gumi garnitúrával annak nagyobb értelme van :-)

Bocsi hogy azt mondom mint atöbbik de tényleg nincs értelme asport kipufogónak :)

2013. ápr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
bocs a szelepes részhez az ilyen olyan szelep nélküli csak a nélkülit ki törőltem mikor a teljesítményt és a lo erőt linkeltem be bocsesz :)
2013. ápr. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Basszus macilaci, ebből nem sokat értettem, ne haragudj!

Egyébként nem gáz, ha a motor igényesen át van építve! Meg azért a gyári hasmagasságot egy 5-10 centivel lejjebb! Más nem is kell, mert az tényleg röhejes, hogy összevissza van lángfestéssel csúfítva, meg mittudomén. Lényeg, hogy ha el akarod kezdeni a dolgot, akkor ne a kipufogóval kezdd! Kipuval sosem kezdünk építést! Ha meg nem akarsz nagyon belenyúlni, akkor felejtsd el! Az tényleg gáz, hogy a kemény ezerhármasnak olyan hangja van, mint egy Dodge RAM-nak, csak épp erőtlen!

2013. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia az ilyen olyan szelepet csak azért írtam mert van az 1.3 masból 16 szelepesek is és azok már 86 lóerősek ezt fejeztem ki az ilyen olyan szelep nélküli megfogalmazásomban tudom egy kicsit érthetetlen volt :)

Ja nem haragszok :)

2013. ápr. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

Ne hallgass rájuk kedves kérdező. Csak irigyek, hogy neked van pénzed tuningolni a verdádat. :D


A legegyszerűbb sufni tuning, ha vágsz a kipufogó dobokra egy pár jó nagy lyukat. Na attól lesz olyan frankó hangja a verdádnak, mint egy zetor. :) Az üveggyapotot is nyugodtan kiszedegetheted, az se fogja vissza az oroszlán hangját. :)


De ha nem akarsz vele ilyen olcsón végezni akkor tekintsd meg ezeket hát ha valamelyik szimpatikus lesz neked.


[link]


[link]

2013. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen beszéltek itt a kis szuszkákról,de ha mondjuk 1,3 16v GTI (101Le) az alany ? Egyébként ha nem nyúltál hozzá a motorhoz ,akkor hagyd fent a gyári kipuffot. Sok értelme nem lesz,max rád száll a szerv.
2013. ápr. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!