Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Digitális két zónás, vagy...

Digitális két zónás, vagy sima manuális klíma?

Figyelt kérdés

Autó vásárlás előtt állok. Én félig meddig ragaszkodnéka digit klímához,de...

Kérdés: "Megéri" ezzel foglalkoznom,vagy sem?


2013. ápr. 2. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem foglalkoznék vele az biztos, sőt én se foglalkoztam autóvásárlás előtt, nekem is csak manuális van. A fő lényeg hogy működjön ellenőrizd le. Amugy én semmi értelmit nem látom ugy is egy légtér az egész, nameg ugyis összekeveredik a levegő, és ha jól használod akkor ugysem az arcodra irányított a levegőt. Nameg engem zavar is ha fújja rám (szememet bekönnyezteti)
2013. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Amugy én semmi értelmit nem látom ugy is egy légtér az egész, nameg ugyis összekeveredik a levegő,"


Itt a digitális klímára gondoltam

2013. ápr. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm,remélem többen hozzászólnak.

Tény,sokat nem megyek a kocsival.

Eddig a manuálissal is elvoltam.

2013. ápr. 2. 16:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindegy mennyit mész a kocsival. A digitklíma is olyan, hogy kinyalja az ember popsiját. Egyszerű fölösleg. Az emberi lustaságra vall ez is, hogy még a kezünket se kelljen megmozdítani...
2013. ápr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha használt autóról van szó, ez legyen az egyik legutolsó szempont.

Ha új, akkor meg csak pénztárca kérdése.


Nekem digitális van (de nem kétzónás). Most januárban elment a ventilátor fokozatokat állító ellenállásom. A cseréje egy kis takarítással anyag + munkadíj közel 100.000 Ft volt. Ebből 70.000 Ft csak egy kis bisz-basz ellenállás. Ha manuális klíma lett volna az autómban, ennek a harmadából, negyedéből bőven megúszhattam volna.


A céges autóm is ugyan ilyen márka, típus, csak manuális klímás. Ami egyáltalán nem zavar még így se hogy megszoktam az automatát.

2013. ápr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!