Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinek mi a véleménye illetve...

Woodoo001 kérdése:

Kinek mi a véleménye illetve főleg tapasztalata azzal kapcsolatban, hogy ha Citroen Saxo-nál (1.5 D,2000,42 kW) olyan lökhárítóm van, amelyben nincs a ködlámpának kialakítva gyárilag a hely, meg lehet-e oldani a ködlámpa beszerelését?

Figyelt kérdés
Mert elvileg kivágni ki lehet a helyét hisz műanyag, a formája láthatóan meg van gyárilag is, csak azt nem tudom, hogy van-e hozzá felfogatás kialakítva a lökhárító belsejében, fel lehet-e szépen szerelni gyári- vagy esetleg valamilyen univerzális ködlámpát.

2013. ápr. 3. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A rögzítési pontok általában meg szoktak lenni, mert nem gyártanak külön homlokfalat a ködlámpás és ködlámpa nélküli változatokhoz. Tehát ha gyári ködlámpát veszel, egészen biztosan tudod rögzíteni.

De az univerzálissal sincs gond: ha van némi kézügyességed és akadnak otthon fémmegmunkáló szerszámok (lemezolló, flex, fúrógép), akkor tudod rögzíteni valami vasdarabra, ami a lökhárító mögött van.

2013. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Logikus a gondolat, hogy nem gyártanak külön-külön homlokfalat, én is ebből próbáltam kiindulni, viszont a gyárilag ködlámpás lökhárítónál mintha távolabb lennének a középvonaltól a ködlámpák, így viszont akkor a felfogatás is távolabb van elvileg... (bár lehet csak a kép volt csalóka) Úgy tervezzük (tervezi öcsém) hogy hétvégén leszedődik az eleje és megnézi mi rejtőzik ott bentről, lehet-e vele vmit kezdeni, mert a belsejéről nem találtam képet neten, csak egy angol oldalon, ott is a ködlámpás verzió belseje volt feltéve, ami csak fél segítség... Arra én is gondoltam, hogy egy kis plusz szereléssel vhogy tuti meg lehet oldani, max tényleg valami univerzálisat, lehet még jobban is mutatna...
2013. ápr. 3. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!