Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek ez már üldözési...

Szerintetek ez már üldözési mánia?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Aprilia RSV 1000-et ,de párom megvan őrülve ,hogy 100% hogy a sírban kötök ki,neki az egyetlen elfogadható motor a pici 50-es robogó!

Most őszintén,nem a motortól függ ,hogy én hogyan vezetek,mert egy 50-es tuning motorkával is 120-szal ugyanúgy beletudok menni valaminek,nem azért akarok venni aprilia rsv1000-et ,hogy város közepén 1-es fokozatban kihúzassam,hanem mert nekem ez tetszik ,normálisan mennék azaz ahol 40 van kiírva ott nem 140-nel mennék.

Szerintem a veszélyesség is vezetés kérdése.



2013. ápr. 3. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Öregem, ne altasd magad.
2013. ápr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem áltatom magam,de szerintem ez a felfogás,hogy pici 50es robogó = biztonság , Aprilia rsv4 ( GYORSASÁGI ) = HALÁL.
2013. ápr. 3. 20:00
 3/10 A kérdező kommentje:

*elnézést) nincs befejezve. GYORSASÁGI = HALÁL


ezm ilyen már?????


Ha 40 van kiírva 40-nel megyek .

40nel ugyanúgy eleshetek RSV-vel is mint 1 aeroxxal

2013. ápr. 3. 20:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, ahogy #1 kolléga írja. Aki gyors motort vesz, az nem azért fizet több pénzt, hogy 30/50/90-nel gurulhasson... Te is sejted valószínűleg, hogy előbb-utóbb (inkább utóbb, amikor úgy érzed sikerült összeszokni), akkor megtépnéd a bajszát úgy, hogy a térdeiddel majdnem összeroppantanád a tankot és izomból kapaszkodnál a kormányba. :)


Kössetek kompromisszumot: vegyél valami köztes méretet: 250, 400, 600, 750... De ha tényleg nem akarod sehol túllépni a megengedettet, akkor arra elég az ETZ250, ami fillérekből fenntartható bármi modern szörnyeteghez képest.

Én ezért járok Pannoniával: tudom hogy húznám egy gyors motornak mint valami barom - a Pancsiban meg 110-nél elolvad az indiai dugattyú úgyis... :P :D

2013. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen tapasztalt sofőr vagy,de az írásod alapján nem nagyon volt mèg nagymotorod.Az RSV1000-es elég kemény gép,nem kéne egyből ilyet venni.Vegyél valami 600-as gèpet azok is nagyon jól mennek de sokkal kezesebbek.
2013. ápr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A nők 95%-a nem ért az ilyen műszaki dolgokhoz, ezeket nem hiába csak mi értjük, most mondjam neked azt hogy anyunak elég a dacia logan, de apunak meg nissan skyline kéne? A nők azt gondolják a kicsi az biztonságos, a nagy mindig baj okozó és kivívja a sorsot maga ellen


Felnőtt ember vagy már, eldöntheted hogy ér-e annyit a vágyad hogy esetleg ott hagyd az asszonykád, esetleg a sarkadra állsz és meglett emberként megőrülsz :))

Én is vágyakozom a gyorsasági motorra, de pénz kell először

20/F

2013. ápr. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

nos mondjuk úgy 8 évesen kezdtem motorozni első jogosítványomat 12 éve szereztem M-es jogosítványt 15 évesen.

Volt már Aprilia pegaso 650-esem és volt abban is erő bőven,de én nem azért venném,hogy tépjem,hanem mert mindig is egy ilyenre vágytam és ez tetszik

2013. ápr. 4. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:

Pegaso 650 után szvsz akár vállalható is lehet egy RSV.


Gondolom a párod is tudja hogy motoroztál korábban - félteni mindig is fog, talán el tudod neki finoman magyarázni, hogy nem őrültködni fogsz... Mást úgysem lehet tenni, ha szeretnéd és van rá keret, akkor csak az ellenállást kell "legyűrni". Eljátszhatod az én módszeremet is, miszerint nem szólsz semmit, egyszer csak megjelenik a garázsban valami motorszerű letakarva - de annak ajtócsapkodás lesz a vége. :)

2013. ápr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DownDownDown válasza:
Ne legyél papucs, ha megbizol magadban akkor vedd meg.
2013. máj. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez nem üldözési mánia, hanem egyszerű féltés, aggódás. Önmagában ezt még lehet jónéven is venni. A közöny fájóbb lenne.

A másik témához: a nagy, erős gyorsasági motorok sem egyenlőek a biztos halállal. Valóban nagyobb kockázatot rejtenek, mert még 90-es tanyálás jó ruhában túlélhető, egy 250-es esés meg szinte 100%, hogy nem, még lovagi páncélban sem.

Ellenben nem kötelező meghalni. Felelősen, higgadtan, úgy kell motorozni, hogy sehol, senki ne vethesse a szemedre, hogy nem követtél el mindent a biztonságért. (Még Szent Péter sem).

Amúgy robogóval is telibeverhetnek, meg ismerek olyan embert, aki sok szezont motorozott már Hayabusával és semmi hülyeség nem történt vele.


Üljetek le és szépen magyarázd el, hogy neked ez fontos, nagyon örülsz az aggódásának és vigyázni is fogsz, de szeretnél egy komolyabb mocit.

2013. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!