Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért mondják hogy 80-90ezer...

Miért mondják hogy 80-90ezer ft-ból nem lehet valami jobbféle autót motort, fenntartani?

Figyelt kérdés

Ha ilyen rossz lenne a helyzet nem szaladgálnának 19-21évesek régebbi bmw-kkel, meg ugyanúgy nem lenne igény a 600-as gyorsasági motorokra

Tehát mi az igazság?


2013. ápr. 5. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint havi szinten vagy éves szinten érti a kérdező a 80-90e Ft-ot?

Éves szinten nem nagyon lehet ennyiből, havi szinten sokallom ezt az összeget...

2013. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy ha a 80-90e Ft minden darabra az autóra megy, akkor el lehet tartani annyiból. De nyilván élni is szeretnél, meg ilyen apróságok.
2013. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
tegnap volt a tv-be hogy egy 2000ccm-os autóra 65.000FT az éves kötelezőbiztosítás!
2013. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező 80-90 ezres fizetésre gondolt. Ha így van akkor azért mert nálunk a kertesháznál 60 000 csak a rezsi, és még nem is ettünk, a kocsi meg nem is ivott.☺
2013. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen havi fizetésre gondoltam, és mellette persze csekket kifizetni meg enni/inni

Nem értem hogy csinálják egyesek :)

2013. ápr. 5. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy havi 50-60 ezer forintot elvisz egy ilyen autó, benzint, adókat, mindent beleszámolva. De ez persze csak úgy lehetséges, ha nem csak 80-90 ezer forintból élsz, hanem máshonnan is jön egy kis pénz, vagy egy családban pl ketten dolgoznak, igy már marad megélhetésre is. Motorra meg nem kell olyan sokat költeni.
2013. ápr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!