Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti melyiket választanátok?

Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Autóvásárlása előtte állok és még konkrét elképzelésem még nincs az adott de idáig négy típussal szemezgetek. Opel Astra 1,4 benzin, Skoda Felicia 1,3 benzin, Lada 110, és Rover 15 1,4 benzin. Évjárat mindegyikből 2000 utánit nézegettem és igazából kíváncsi lennék a véleményetekre. Főleg olyanokéra akik bármelyik járművel van valami tapasztalatunk (akár tulajdonosként, akár szerelőként)

Válaszotokat előre is köszönöm F/25



2013. ápr. 5. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Opel Astra F! 4 évig használtam és soha semmi gondos nem volt vele. Végtelenül hálás, ha megadod neki ami jár.


A feliciát nem győznéd a rozsdával kasztnishoz hordani. A lada sajnos az én tudatomban nem azt jelenti, hogy napjainkban használatos autó. Tudom, hogy van újabb modell, de akkor sem. :) A roverrel meg elég sok baj van, ha utána olvasol. (F/25 :))

2013. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
G Astra is nagyon jó, de a 16 szelepes 1.4-es motor képes 8 litert is megenni. Mondjuk ez lehet, hogy a lábadtól is függ :)
2013. ápr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Roverem van 6éve,és még soha semmi baja nem volt.Csak olajszűrő-,levegőszűrő csere volt. Alkatrészek is olcsok hozzá.
2013. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na igen. Itt jön az a rész, amikor a végén arra jut az ember, hogy mindegy milyen autó. Ha figyelnek rá, akkor hálás lesz. De a felicia meg a lada tényleg rettentően hajlamos a korrózióra.
2013. ápr. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felícia vagy Lada, hajlamos a korrózióra = van benne anyag. Egy esetleges balesetnél is jobb ha van benne anyag, amúgy a 2110-es Lada nem olyan nyúzható mint a régebbiek meg első kerekes mint a Szamara, de mégiscsak orosz és ha olyan a fűtése mint a régiekben akkor télen pólóban fogsz vezetni,én a Ladára szavazom :)

Jó választást, sok sikert, kívánom hogy szerencsés üzlete köss.

16/F

2013. ápr. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!