Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit választanátok,...

Milyen kocsit választanátok, egy esetleges zombi támadás esetén?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy zombitámadás van, és azt mondják, hogy Lisszabonba kell eljutni, mert ott senki nem fertőződött meg és rohadt biztonságos, meg minden... :D

Na ilyen esetben ti milyen kocsikat választanátok és miért? :D :D

Maradjunk persze reális kereteken belül, tehát olyan kocsik, amiket gyakran meg lehet találni az utcákon.

Én szerintem egy Volkswagen Caddy-t választanék, egy újabb fajtát (pl. egy ilyet: [link]

Azért mert a rakterébe elfér egy kisebb testű motor is, meg még aránylag sok nagyobb szükséges cuccot lehet bele pakolni, meg akár aludni is lehet, ha berakok egy matracot. :D


2013. márc. 10. 14:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

elrontottam a linket, a helyes:

[link]

2013. márc. 10. 14:38
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha már a realitás talaján kell maradni, akkor egy BMP :)
2013. márc. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Vizéli László ***** válasza:
Én meg egy scania nyerges vontatót választanék. Abba is lehet aludni, még csak matrac sem kell hozzá :)
2013. márc. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
2013. márc. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
:D :D :D Hát csak az a baj, hogy a BMP-t is meg a nyerges vontató is elég rendesen kell tankolni, de nem rossz. :D
2013. márc. 10. 14:48
 6/24 anonim ***** válasza:
G merci, vagy egy L200.
2013. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
A BMP nem eszik túl sokat, viszont úszni is tud :)
2013. márc. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Csakhogy a Scania egyszer teletankolva végigvisz az úton, sőt akár még vissza is. Ezalatt viszont a Caddyval sokszor meg kell állni. Ami ugye veszélyforrás.
2013. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
63%
én egy suzuki swiftet választanék mert a sok suzuki fan azt mondta, hogy van olyan biztonságos mint egy F Astra :D
2013. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Akkor már inkább egy F Astra, mert valaki azt mondta, alig drágább mint egy Swift! :)
2013. márc. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!