Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ázhat be az F astra ( a...

Miért ázhat be az F astra ( a padlólemez az első, hátsó üléseknél és a csomagtartó)?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem egy F astrát, és ma vettem észre, hogy ha megnyomom az első ajtóknál lévő, a padlólemezt takaró szőnyeget, akkor szinte fröcsög belőle a víz, olyan szinten beázott :S Továbbá kb ugyanígy beázik a csomagtartó is, valamint a hátsó ülések mögött is ha benyúlok a háttámla, és amire ráülsz (nem tudom hogy nevezik) közé, akkor is érzem, hogy beázott. Mitől lehet?

#6z56z
2013. ápr. 6. 19:39
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha bekapcsolom a fűtést, akkor néha olyan hang jön a motortér felől, mintha egy ventilátort a vízbe tennél., vagy csak a víz felszínéhez érintenél, vagy talán a gumikéder lehet még ?
2013. ápr. 6. 19:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van napfénytető, akkor az a bűnös. Csomagtartó meg lehet azért átik be mert törve volt, és nem lett megcsinálva rendesen
2013. ápr. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Napkiraly ***** válasza:
gumikéder. Nekem is beesik 1-1 csepp az opelembe, pedig nem egy régi kotvány. ezek ilyenek. Állítólag meg lehet igazítani,de nekem nem sikerült
2013. ápr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs napfénytető. és az összes gumikéder kicserélése kb mennyibe kerülne?
2013. ápr. 6. 19:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Elől a vályút takarítsd ki ! Az ablaktőrlőket leszeded és a műanyag levétele után hozzáférsz..
2013. ápr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!