Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Astra f-ben hol találom...

Opel Astra f-ben hol találom az ablaktörlő relét? Van külön a hátsónak? Nekem csak az nem működik. Az első jó.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Astra,Corsa tipushiba volt,hogy megállt a hátsóablaktörlő motor,kicsapta állandóan a biztosítékot,próbáld megjáratni kézzel de vigyázz nehogy elinduljon,illetve megnézheted megy-e ki áram,nem tudom egyébként van-e külön reléje,egyet-kettőt sikerült kézzel megindítani,de ha ez a baj hamarosan csereérett,bontóban a mechanika 4eft körül mozog.
2013. ápr. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sőt egy kombi esetében olyan is volt,hogy levettem az ajtókárpitot,és a testkábel csavarja hiányzott,valószínű kilazult,lesett így nem kapott áramot,pótoltam és újra működött:)
2013. ápr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Aha köszi!

Én melyik lehet a biztije?

2013. ápr. 4. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Az R30-as a reléje, a biztosíték meg azt hiszem egyben van az elsővel és a 3-as az.
2013. ápr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!