Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Rover autómárka jónak számít?

A Rover autómárka jónak számít?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 10:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen
2013. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
76%
Nem.
2013. ápr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem. Nagyon megbízhatatlan, hülye angol autó, így baromi drága az alkatrész és nem nyújt annyit, hogy megérje. Azért van belőle olyan baromi kevés az utakon. De néhányan megveszik, mert olcsó és nem suzuki, de aztán ráfáznak.


Maximum ilyesmit érdemes tartani belőlük, de ez is ugye MG

Meg drága is.


[link]

2013. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Talán.
2013. ápr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Mármint 2005-ös autóért ami ilyen jól is néz ki, full felszereltségű nem sok érte majdnem 2 és fél milla, csak úgy mondom h drága, h itt magyarországon ugyebár elég leharcolt tragacsokkal járnak legtöbben, mert fosaz életszínvonal, alacsonyak a fizetések.
2013. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem két Rover volt/van a környezetemben, és mind a kettővel csak a baj volt. Nekem ingyen se kéne.
2013. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Pedig már megvettem, mivel elég kedvező áron sikerült hozzájutnom, külsőre tetszett, belseje is nagyon szép, már most mindegy. Majd kiderül mennyire válik be. Csak még nem nagyon hallottam ezelőtt erről a márkáról, nem tudtam hova tenni, azért kérdeztem.
2013. ápr. 9. 14:39
 8/17 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy, hogy úgy veszel autót, hogy nem tudod hova tenni, fogalmad sincs mit veszel. Na mindegy, remélem te kivétel leszel és a te autód megbízható lesz.
2013. ápr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Abszolut gyönyörű autók,minőségi anyagokkal,beülsz és mindenen azt látod hogy minőségi anyagból készült. A fenntartása már más tészta :D,nehéz az alkatrészellátás,és eléggé szervizigényes
2013. ápr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nekem is azért tetszett meg, mert összehasonlítottam egy BMW-vel a belsőjét és annyira minőséginek tűnt. Nagyon tetszett, valamint külsőre is. Nőből vagyok, tehát a külsőségek érdekelnek. :) A motort, meg a műszaki részét egy ismerősöm nézte meg, de azt mondta, hogy ennyi pénzért nagyon megéri. Csak ő is azt mondta, ha szervizbe kell vinni, akkor bajos az alkatrész beszerzés. De hát most istenem, biztos nem én vagyok az egyedüli, akinek ilyen kocsija van. Biztos meglehet oldani, ha valami probléma van vele.
2013. ápr. 10. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!