Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vajon megcsináltassam az M-es...

Vajon megcsináltassam az M-es jogsit?

Figyelt kérdés

apám kiment külföldre dolgozni, és csak párhetente jön haza, tehát nem használja a simsonját, 14.5 éves vagyok, tehát motor van, pénzem még nem igazán, de már nemsokára meg lenne rá a pénzem, vajon megcsináltassam? gyalogolni így is sokat gyaloglok, mert suliba mindig gyalog jövök megyek, de ha délután is el kell valahova mennem akkor mindig gyalog kell mennem, mert a biciklim is sz.r már, és jó lenne inkább motorral ide oda menni...

szerintetek megcsináljam, vagy várjak kettő évet és akkor lehet 125ccm-osra jogsim?


2013. ápr. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt neked kell eldönteni. 20 éves vagyok és most fogom csináltatni az A1-est szóval én nem csináltattam meg bár lehetőség se volt. Ha szeretnél motorozni akkor csináltasd meg...
2013. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon szeretek motorozni, az a hobbim, és jobb lenne mint gyalog menni
2013. ápr. 9. 17:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináld meg, sok az a másfél év gyaloglás :) Még egy Simsonnal is nagyon jó dolog a motorozás.
2013. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Úgy tudom, hogy már 16 év kell a SMKPhoz is.
2013. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!