Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 316i 1992-es osztrák...

BMW 316i 1992-es osztrák papírokkal rendelkező autónak mennyi a regadója és milyen egyéb költségei lehetnek?

Figyelt kérdés
Az autó Magyarországon van, de a műszaki le járt. Mennyibe kerülne itthon forgalomba helyezni és milyen hosszú folyamattal jár? Néztem kalkulátorokat, de mindegyik mást mutat..

#BMW E36 #regisztációs adó #osztrák papírok
2013. ápr. 10. 11:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerinem ebben az esetben jobb lenne, ha Ausztriából hozod az autót, mert amit megakarsz venni, tuti nincs jó állapotban. Ha a műszakiját sem akarták megcsinálni, akkor valószinüleg szervizre sem jutott. A pontos árakat nem tudom.
2013. ápr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A műszaki ebben a hónapban jár le. Arra gondoltam, érdemes lenne megnézetni szakértő ismerőssel.
2013. ápr. 11. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!