Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes megvenni szerintetek...

Érdemes megvenni szerintetek ezt az autót?

Figyelt kérdés

Egy 1992-es Volkswagen Polo 2f Fox-ról lenne szó. Coupe változat, 1043ccm, 45LE. 202 ezer km van benne. Ehhez hasonló kocsi: [link]


150 ezer ft-ba kerülne, de lehet, hogy tudnék még belőle alkudni egy keveset. Megnézni már megnéztem, vittem magammal autószerelő ismerőst is, próbaút is megvolt. Műszakilag kifogástalan, minden okés vele, most volt féktárcsa és betét csere, olajcsere, gyertyacsere, és ősszel cserélték a két első teleszkópot is. (ezek biztos dolgok, ismerjük az eladót, megbízható, szavahihető ember)


Ami a hibája: a festése nem az igazi, a tetején pattogzik le a lakk.


Munkába járni használnám, napi 15km-es ingázásra. Mit szóltok hozzá? Megéri megvenni?



2013. márc. 25. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
megéri megvenni, de akkor is cseréld le az olajat+olajszűrőt ha megveszed, mert azzal nem ártasz a motornak, és nem tudja bebizonyítani az emberke h tényleg lecserélte e és hogy milyent rakott bele
2013. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 szántóvető ***** válasza:
jó lenne ha nem kéne rá költeni.műszaki hogy áll?és az alváz?egyébként ennél olcsóbban nem kapsz nyugati autót.
2013. márc. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Alváz ok, megnéztük aknából, nem rohad. Most volt műszakin március elején.
2013. márc. 25. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Én nem venném meg ezek alap dolgok amiket leírtál? Ezen felül ilyen idős autóan önindító, generátor simán tönkremehet vagy hengerfejes is pl. csak 21 éves hidd el sokat kéne rákölteni inkább gyűjts még egy keveset és vegyél egy jobbat
2013. márc. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 szántóvető ***** válasza:
1 milliós kocsiba is tönkremehet önindító vagy más apróság,de a tied a döntés.
2013. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

# 4

Nem volna olyan sok az a rákölteni való. Egy újabb kocsiba való önindító árán itt kaphatsz már komplett dodnor kocsit is. És mond már meg nekem ha te ezt nem vennéd meg, akkor milyen kocsit vennél ennyi pénzből? Mert gondolom ennyi a rávaló. És ne gyere azzal hogy gyűjtsön hozzá még egy millát, mert ha olyan jól keresne hogy lenne lehetősége rá akkor biztos várna a vásárlással.

2013. márc. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
150ert egy ismert eloeletu, muszakis, nem szetrohadt autot meg lehet venni.
2013. márc. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva 300 ezret szántam eredetileg kocsi vásárlásra, de ha nem muszáj, nem költeném el mind. Ez a lehetőség hirtelen jött, és egész jó ajánlatnak hangzott, ezért gondolkodtam el rajta.


Kocsi meg mindenképpen kéne, mert nincs helyi közlekedés a lakhely és a melóhely között, valamivel meg be kell mennem. Eddig egy munkatársam cipelt, de kezd kényelmetlen lenni, hogy mindig csak ő vezet. Így lehetne egyik héten ezzel, másik héten az övével járni.

2013. márc. 26. 11:00
 9/9 kuxi 71 válasza:
A barátnőmnek is pólója van 1997es 1,4ccm. 180ezerrel vette,most 280ezer van bent. Gyertya, elosztófedél,1 első csapágy,1 hátsó teló,fékbetét,meg persze olaj szűrőkkel,ez szinte semmi ennyi km alatt,és primitív alkatrészárakkal,5-6liter fogyasztással.Ma nem gyártanak ilyen tartós kocsikat, ha nem rohad vedd meg nyugodtan.Egy 10 év körüli kocsit ha megveszel,csak az olaj meg a vezérműszíjcsere nem jön ki 150ezerből.
2014. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!