Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A rend őrei büntetnek azért,...

A rend őrei büntetnek azért, hogy lecseréltem az Aprilia rs 50-es mocimon a kipufogót és tettem rá egy nagyobbat?

Figyelt kérdés

Mit tegyek hogy ne büntessen meg mit mondjak neki?vagy milyen papírt szerezzek hozzá?

Vagy talán nem is szólhat érte hisz 50 ccm-es és arra azt teszek amit akarok...


2009. szept. 22. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
biztosítónál ezt be kell jelenteni h lecserélted erre és erre, egyébként nem szól... am nem csak 50ccm alatt... hátaz autómra is (majdnem) azt teszek amit akarok
2009. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan lehet be kell jelenteni,de senki se teszi...mindenkinek sportkipufja van általában ( nekem is).. állított már meg rendőr és nem büntetett meg,sőt le se szarta.

Ha kérdezi akkor azt mondod neki h a régi kilyukadt mivel tiszta rozsda volt már stb..ezért kicserélted egy ilyenre.

2009. szept. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!