Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit jelent ez a kifejezés?

Mit jelent ez a kifejezés?

Figyelt kérdés
Volkswagen Golf 1.9 TDI BLUE MOTION Comfortline , nézegetem ezt az autót de nemtudom, mi pontosan ez a ,,Bluemotion,,. Ha tudtok esetleg valami előnyt ill. hátrányt ezeknél a kocsiknál , akkor megköszönném.

2013. ápr. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
4%
Felszereltség ....
2013. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A BLUE MOTION nem egy felszereltség, hanem olyan modellváltozatok amelyben az autó fogyasztása, káros anyag kibocsájtása alacsonyabb mint a hagyományos verziókban.
2013. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ez jot jelent xD, szerintem ezek a motorok a legjobbak, leg tartosabbak. a BlueMotion motorok a VW takarekos motorjai :D a totalcarnak van egy cikkje, aminek utanna lehet nezni a neten ha jol emlekszek az volt a cime hogy golf 1 millio kilometerrel?! :D erdekes, olvassatok el!
2013. ápr. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Bluemotion változatoknál nem csak a motor más hanem az autó más részei is pl: más a váltó áttételezés, más a futómű...

Az a cikk amit az előző hozzászóló írt "A golf 1 millió km el" az egy sima régi konstrukciós 90 le-s tdi motorral szerelt golf 4 megbízhatóságban biztos veri a Bluemotion Golfot ami már egy 105 le-s Pdtdi de fogyasztásban aligha. Nem hasonlítanám össze a 2 autót. Amúgy Golf 5 ben 2008-tól volt Bluemotion változat.

2013. ápr. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ernocy válasza:
51%
A BlueMotion az nem más mint egy szabadonfutó rendszer,vagyis mész pl 120-al,leveszed a lábad a gázpedálosról és a fordulat vissza esik,de a verda röffen tovább,lényegében nem motorfékezik ha kell ha nem,viszont ha fékre lépsz akkor kezd motor fékezni és visszaugrik a fordulat,amúgy nagyon hasznos rendszer.Az előző válaszára csak annyit h a Totálcár olyan hülyeségeket ir h elhányod magad,pl a B8 Passatot azzal kritizálja h 14 mm csökkentették a magasságot,de kit érdekel másfél centi.Előbb Totálcár gyártson egy olyan autót ami kifogásolhatatlan majd járhat a szája.Anno sokat lógtam a Totálcár honlapján de rájöttem h nagyon sokszor durván mellé beszélnek,h miért,mert h az Opel Astra nem jó,na nekem egy G Astrám van és 2000 évjárat,eredeti 220 ezer Km,igaz limitált széria de a moci olajat nem fogyaszt,ahelyett h megkeresnék az adott hibát pl olajfogyasztáskor,inkább irják a hülyeségeket.Na csak ennyit a hires szakértelmü Totálcárról.
2017. aug. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!