Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500. 000 ft körüli kocsit...

500. 000 ft körüli kocsit szeretnék venni, most költözködök szóval az se baj ha olcsóbb. mit ajánlotok? Régi swifteket néztem,200. 000ért is vannak elég jók, azokkal mi a helyzet? Esetleg régi polo?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

Én is a swiftre voksolok de félmillából már egy 9-10 év körülit is lehet kapni


De ajánlom neked atölyota carinát nekünk is van egy pár acsaláda nagy kényelmes biztonságos autó autó minket még se a benzin se adízelváltozata nem hagyot cserben


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ezekben bőven van hely és tudsz bele pakolni főleg akombi váltazotba :)

2013. ápr. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
ez a kocsi annyira nem tetszik, inkább a swift. viszont igazából fél millió a felső határ örülök ha olcsóbban jövök ki, és 15 év körülieket néztem 2-300 körül már elég jók vannak. csak félek egy 15 éves kocsit venni, de azt hallottam, h ezek a swiftek eléggé jók. tapasztalatok?
2013. ápr. 14. 12:44
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

ha ezek az eldók nem hazudnak ezek a swiftek nagyon jó állapotúak

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nekem is volt egy ezekhez hasonló 1.0 swiftem semmi gondom nem volt vele csak kicsi lett jó megbízható strapabíró autók és persze nem kötelező összetőrni és meghalni benne attól hogy szuzuki :D :)

2013. ápr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
10%
Ja én a swiftemet 15 éves körában cseréltem el a 2.0 dízel Toyota carinámra és még mindig használják asuzukimat igaz én a swiftemnek se tapostam mint állat attóll hogy egy idősebbet nézel jehet jót kifogni belőle de amelyikeket nem hajtják agyon azokkal még 20 éves korában sincs különösebb probléma csak akasztnit kel javítatani ezen belül általában aküszöbök szoktak elrohadni de asuzukinál ez se egy nagy összeg ez kicseréltetni
2013. ápr. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Na jó meg akopó alkatrészeket fékek szilentek talpasok stb de a swiftnél azok se túl drágák

Nekem 1.0 som volt 100Km/h nál ha egyedűl mentem 4.5 litert fogyasztot ha 4 mentünk cucokkal megrakva akkor 5 de én kivártam hogy gyórsuljon fel az autó a maga tempójában nem tapostam neki ha taposod akkor könnyen ellehet érni az 5.5-6 litert is vele :)

2013. ápr. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


ezekről vélemény? igazából 3 ajtós, fehér vagy fekete színű kéne

2013. ápr. 14. 13:57
 7/20 anonim ***** válasza:
Az első linkedben szereplő az utastér állapotátnézve legalábbis képről nézve jónak tűnik meg még az utólsó linkben szerepló :)
2013. ápr. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

A Swift még sokáig marad valószínűleg a legjobb vétel és a fenntartása is a legolcsóbb, de azért érdemes átgondolni a vásárlást, ebbe is bele lehet bukni. A legtöbb Swift-vásárló abba a hibába fut bele, hogy kicsi lesz az autó, ezért én talán pár nagyobb típust ajánlanék hasonló árban:

Volvo 460: [link]

Fiat Palio: [link]

Peugeot 309: [link]

Honda Civic: [link]

Nissan Sunny: [link]

Citroen ZX: [link]

2013. ápr. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

A Swift tényleg elég picike, nem véletlen látni mostanában egyre több Sedan változatát az utakon. Arról mi a véleményed? Ugyanúgy marad az olcsó fenntartás és a jó motor, mégis egy jól pakolható autó. :) És nekem külsőre sokkal jobban bejön mint a pici Swift... Ezeket is lehet olcsón kapni, de senkinek nem ajánlom az "autót 200 ezerért" dolgot. Vajon miért annyi? Nem egy ismerősöm vett már Swift-et ennyiért (nagyon jó, szinte "kitűnő" állapotban), és eddig még mindnyájan rá kellett hogy költsék azt a 100-150 ezret vásárlás után. De lehet csak pont kifogták. De 200 ezerért sajnos benne van a pakliban, hogy az autó nem véletlenül eladó, és te észre se veszed a hibáit vásárláskor. Például rohad az alja csak nem látod. Én ha most vennék, Swift Sedant vennék. Olyan 350 ezer körül láttam olyat is, ami teljesen meg van csinálva, még ki is van kasznizva, így még évekig nem fog rohadni se! Pedig '96-os ha jól emlékszem. De ezeknél az autóknál nem az évjárat számít. Sokkal inkább az állapot, és a futott kilométer. Nem egy '98-2000-es évjáratot láttam már, aminek rozsdásodtak a küszöbei a képeken. Sajnos ezeknek az autóknak 2 nagy baja lehet: az egyik a motor, a másik a kaszni rohadása. A többit olcsón megúszod, ezeket nem...

Amiket én néztem:

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
Még annyit, hogy egyébként én az egyik legmegbízhatóbb autónak tartom a Swift-et - ha minden rendbe van vele! Amiket az előbb írtam is... Láttam itt pár autót, amiket belinkeltetek. Soha nem vennék olyan "kitűnő" állapotú autót, aminek a hirdetésébe a mondatokat nem tudják se ragozni, se normálisan leírni! Na pont az első Swift ilyen volt, amit megnyitottam... A másik, hogy a kereskedésekkel nagyon vigyázz! Nekik azon az autón haszon van, soha nem ér annyit, mint amennyiért árulják...
2013. ápr. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!