Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jól fog működni a robogóm?

Jól fog működni a robogóm?

Figyelt kérdés
gyári aprilia rally vizes motoromba,megadta magát a dugó és a gyűrűk is...rendeltem hozzá 70 es vashengert,hengerfejjel mindennel együtt!gyári kipufogo,12,5 dellorto karbi,gyári légszűrő maradna rajta...az a kérdésem h jó lesz ez így?nem akarom széttuningolni,normál napi használatra kell nem gyorsulni.
2013. ápr. 14. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Karburátor túl kicsi lesz szerintem.
2013. ápr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Biztos jó lesz de a gyári cuccokkal nem tudod kihasználni a 70es hengert...
2013. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

igen tudom h nem lesz 100százalékos de valamennyire menjen mert használom...1-2 honap mulva tervezek venni egy nagyobb karbit(17,5-19es) és egy kipufogót(gianelli extra),ez a végcél..

2013. ápr. 14. 18:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg azt sem árt számításba venni, hogy a 70-es henger a gyári főtengelyt erősen kiegyensúlyozatlanná teszi, mivel a nagyobb dugó nehezebb, így a csapágyakat sokkal hamarabb szét fogja verni mint az 50-es. A 12,5-ös karbival meg esélyes, hogy a 70-es henger ki sem fog pörögni teljesen.
2013. ápr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
igen a főtengelyre én is gondoltam...de hát ez van ..ameddig bírja addig bírja aztán ha kell veszek bele valami erősebbet,de egy darabig jó lesz így is...a karbin nagyon gondolkozom mi legyen....használtan érdemes venni karburátort?
2013. ápr. 14. 21:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha találsz rá illeszthetőt akkor persze. Egy karbin nincs mi elhasználódjon, max ha szétbarkácsolták a szakbarbárok, de ha sufnizva van azt úgyis látod rajta.
2013. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!