Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek mi lehet? (G astra)

Szerintetek mi lehet? (G astra)

Figyelt kérdés
Van egy 98-as g Astrám, és múltkor szétszedtem a középkonzolt mert cserélnem kellet valamit, és akkor beleütköztem egy köteg vezetékbe amihez egyértelműen kapcsoló kell, csak nem tudom hogy mi mi jelent mit lehet bekötni ezekbe a vezetékekbe?

2013. ápr. 15. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

nem tudom mi lehet az lehet ,hogy tiedbe nincs klíma ,de viszont a kábelek ugyan azok mint a klímás G astrába és az a klíma kábele , vagy lehet pl ködlámpa be van vezetékezve csak az neked nincs benne ,vagy nem tom ezek csak tippek

nem tudod lefotózni ?vagy kövesd le ,hogy hova megy az a vezeték lehet mindent szét kell bontani, de legalább megtudod hogy mi az :D

2013. ápr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Klíma van benne, és ködlámpa is :D ezért nem tudtam hogy ez mi lehet.
2013. ápr. 16. 18:48
 3/3 r-miklós válasza:

Szerintem ne kössél be semmit, sőt ha találsz nem szigetelt vezetéket akkor azt egyenként szigeteld le.

Egy autó villamos rendszere olyan bonyolult, hogy kapcsolási rajz nélkül jó esélyed van rá, hogy előbb vagy utóbb zárlatot csinálsz, és ha megkerülted a biztosítékokat, akkor akár fel is gyújthatod az autódat.

Bízd ezt szakemberre.

Üdv: RM

2013. ápr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!