Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rendőr nézi az E jelzést...

Rendőr nézi az E jelzést bukósisakba?

Figyelt kérdés

és ha igen akkor azt hol kell keresni ? mert néztem egy bukót 3000 ft ,de én nem láttam benne semmi cimkét , vagy a csatjába beleolvasztva

szóval hol kell ez E jelzést keresni ?


válaszokat előre is köszönöm !!


2013. ápr. 15. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem még világ életembe nem nézte a sisakomat! Pedig sűrűn kapok igazoltatást, de sose lesett még bele a sisakba az E jelzés után.
2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lac1434 ***** válasza:
Minél olcsóbb ez az. Inkább szánjál még rá pénzt és vegyél egy komolyabbat. Akár milyen motorral eshetsz úgy fejre, hogy ott maradsz. Érdemesebb szerintem venni egy "magasabb" kategóriást. Amúgy ált. címkén van.
2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem nehéz megtalálni, hiszen egy nagy címkén szokott lenni:

[link]


Bár ha normálisan kinéző sisak, akkor nem hiszem, hogy belekötne a rendőr!

Ami viszont a te érdeked, hogy ne vegyél mindenféle minősítetlen, össze-vissza festett sz@rt, hiszen a te fejedet kell védje, amit egy repedt-glettelt-festett, vagy valami dzsunkán gyártott rom nem fog megtenni!

2013. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a 3000-es sisak semmit nem véd...

Sokan azt hiszik hogy jó, ismerős is ezen a véleményen volt, aztán egyszer leejtette a jó piacos sisakot ami szétnyílt(középen kettétört a külseje és szétjött). Na most akkor ha ezzel csak eldűlsz a motorral szerinted mit véd?

2013. ápr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akkor kihagyom ezt a sisakot ,de am ha találok olcsón sisak és benne van az E jelzés az jó vagy ilyen 5-10-15Eft körül nincs jó sisak? köszönöm az eddigi válaszokat
2013. ápr. 17. 18:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is piacon meg se nézd hogy mi van benne(ugye nem nehéz belehamisítani azt is). Piacon ne is vegyél sisakot ha jót akarsz magadnak.

Menny szépen be egy motoros boltba és válogass.

2013. ápr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!