Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Bukósisakba milyen méretet...

Bukósisakba milyen méretet válasszak?

Figyelt kérdés

Szeretnék a netről igen jó áron venni vadi új Caberg sisakot, de sajnos nincs lehetőségem boltba felpróbálni, így maradt a méregetés.

54,5 centit mértem úgy hogy még nem szorítottam a fejemre, csak lazán rátettem, de így pont két méret között vagyok (Xs - 53-54 vagy S - 55-56)


Melyiket lenne célszerűbb rendelni? Az S-esre gondoltam, ahhoz mégiscsak közelebb van, de félek, hogy lötyögni fog.


Ti mit gondoltok?


2011. aug. 1. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Bukót csakis felpróbálással szabad venni!!! Ha lötyög, semmit se véd, plusz baromi zavaró motorozás közben. Ha szorít, az meg simán idegesítő. Ha neten olcsó, akkor menj olyan helyre ahol van ugyanez akár drágábban és próbáld fel, megnézed a méretet, majd rendelsz neten.
2011. aug. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt szerettem volna én is, de sajnos nincs lehetőségem. reggeltől estig dolgozom, hétvégén a család foglal le, kis városban pedig nincs ilyen bolt.


A környéken ahol van, az meg bezár mire odaérnék...


Volt már két sisakom, egy Nolan, egy Caberg, és az XS-es mindkettőben már kicsi volt, meg össze is törtek balesetben.

Most Nitro van ideiglenesen, S-es, és az tökéletes (még ha maga a sisak borzalom is), illetve egy ismerősömnél próbáltam egy Nolant, ami nekem volt, csak eggyel nagyobba és az is jó volt.


Ezért gondolom, hogy az S-es lenne megfelelő. (Még ha 3 különböző márkáról is van szó.)

2011. aug. 1. 12:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Tényleg nem szabad sisakot venni próba nélkül, mert a legtöbbet nem a méret, hanem a fej forma számít. Nekem az előző sisakom XL volt, pár hete vettem újat és 2XL kellett, mert abból a típusból az XL félig sem jött a fejemre.
2011. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!