Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon hol tartanak...

Magyarországon hol tartanak cross versenyeket illetve hol vannak mo. -n crosscsapatok?

Figyelt kérdés
Profi csapat és verseny érdekelne .

2013. ápr. 15. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az év első versenye mindig sóskúton van! A lovarda melletti homokbányánál, idén már volt...

Itt van egy csoport is! Mo-on sajnos nem elismert a motocross, csapatot most fejből nem tudok, de nagyon sok helyen van verseny!

Ha érdekel komolyabban, írj privit!

Egyébként olcsóbban jössz ki, ha megkérsz egy volt versenyzőt, hogy tanítson!

Engem 3000/óráért tanítanak, heti egyszer sóskúton!

2013. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Granitis ***** válasza:
Én ceglédre járok le crossozni pestről. az egyik legjobb pálya ha engem kérezel és alig vannak tehát nem kell félni hogy valakire ráugratsz :)
2014. jún. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Zalába járok le egy ideje,egy 250-es 2ütemű suzuki RM250-nel.Vannak jó kis extrém helyek,viszont a verseny már-már nem érdekel,csak hobbi szinten.Nálam olyan ez mint másnál a focizás,horgászás stb...,mikor időm engedi megyek.
2014. jún. 8. 13:00
 4/4 Granitis ***** válasza:
Oh Crosspálya Pest alatt van egy kisváros Dunaharaszti és ott egy föld úton bemész a Marso mellett és ott van egy baromi jó pálya (szántóföldből lett kialakítva) és ha bemész Dunaharasztiba nagyjából aki motorozik mindenki ismeri de általában max 2-3 embert látni arra mivel kevés a cross a városban)
2014. jún. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!