Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan győzzem le a félelmem?

Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés

Pénteken lesz 2 hete hogy forgalmi vizsgám volt, amin megbuktam, párhuzamos parkolásnál túl szűk helyett választottam. Eléggé érzékeny voltam, és el is sírtam magam.

Most lesz pénteken a pótvizsga és félek.

Csütörtökön veszek pótórát de félek és úgy érzem nem fog sikerülni most sem, és soha.


20/L


2013. ápr. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Hát, ha úgy állsz neki, hogy soha nem fog sikerülni, akkor nem is fog...
2013. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ugyanígy voltam,engem is a parkolásnál húztak meg,(Jobb elöre)de az egészben az volt a legszebb,hogy ahogy álltam volna be,mögém kanyarodott rőzse hordó öreganyám a trabantjával,látta,hogy ott kínlódok,intett is,hogy menjek,ő majd megvár mig beállok,erre a VB szólt,hogy azt a kocsit el kellene engedni,hiába mondtam,hogy intet azt ö nem látta.

Utána még beparkoltam,megjegyzem sikerült gyönyörüen beállnom,de hát akkor már mindegy volt.

Megvágott.

Amúgy tényleg csak apró hibáim voltak.

Másodszorra úgy voltam vele,hogy leszarom lesz ami lesz,én nem idegeskedek.Ugyanaz a Vb volt,már a kocsit se kellett ellenörizni,mert a híreket akarta hallgatni a rádióba ,mert pont akkor váltották le a Matolcsit.Segített a Tesco parkolóba hogy melyik sorba álljak be.Tök rendes volt.Végűl a tisztesség kedvéért befirkált egy hibavonalat-(az autó melletti oldaltávolságot)

Gratulált,én meg el se hittem,hogy megvan.

Ne izgulj,az a legrosszabb.Bízz magadban,meg tudod csinálni.Ha valami nem egyértelmű meg lehet kérdezni a VB-t.Inkább mint,hogy megint a pénzed bánja.

Másodszorra elnézőbbek,bár volt rá ellenpélda is.

Legyél határozott,ne félj,ne izgulj.

Lógj a tükrökön ezerrel,ahol lehet gyorsíts ki,elsőbbség adás,jobb kezes utca,stop tábla,index,város végén lámpa,gyalogos,kerékpáros,motorosra figyelj,lámpákra szintén.

Sikerülni fog!

2013. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Bízom benneköszönöm.
2013. ápr. 15. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
puding próbája az evés.
2013. ápr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!