Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Pécsi...

Mi a véleményetek a Pécsi Van+ és a Baranya autósiskolákrol? Melyik jobb vagy esetleg valamelyik másikat ajánlanátok, miért?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Baranyánál csináltam, Kőnig Gábornál (fehér, 1000 köbös suzuki, szervó van benne). Nagyon korrektek voltak, a többihez hasonlítva talán kicsit drága, de összesen 8 plusz órát kellett csak vennem (ismerőseimnek az "olcsóbb" helyeken a végén 20k pluszban jött ki).


Az oktató pedig megtanított mindenre. Voltunk tankolni, bedurrantani egy lemerült akksis autót, és, ha késett, vagy valamiért rövidebb lett egy óra, valamikor később úgy intézte, hogy bepótoljuk a maradék időt.

2009. szept. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jol hangzik,és a többi oktató is ilyen jo?Esetleg még azt meg tudod irni hogy az elsősegély tanfolyam menyibe került,és az a jogsival párhuzamosan megy?
2009. szept. 24. 09:53
 3/4 anonim ***** válasza:

a tanfolyam 6 körül, plusz 4300 a vizsgadíj.


de,ha bemész az irodába, adnak egy papírt, amin leírják :)


a többi oktatóról nem tudok, állítólag ők is jó fejek.

2009. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én a vanplusznál tanultam, végülis minden meglett elsőre, azóta is balesetmentesen vezetek:D nem volt semmi gond velük.
2009. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!