Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kötelező biztosítás + teljesít...

Kötelező biztosítás + teljesítményadó mennyit kell fizetni?

Figyelt kérdés

Az interloyds.hu-n és a teljesítményadó kalkulátoron ezek jöttek ki eredményként:


Éves díj 22176 Ft bal. adóval: 28829 Ft

Fizetési ütem díj 22176 Ft

Fizetendõ elsõ díj 39749 Ft

Fizetendő gépjárműadó 14560 Ft


Most akkor pontosan mennyit kellene fizetni 1 évben mindennel együtt?



2013. ápr. 16. 15:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Én így értem:


Éves díj, adóval, gondolom egyértelmű.

Fizetési ütem díj: gondolom éves díjat választottál, ezért ugyanannyi.

A fizetendő első díj és gépjárműadó jóval nagyobb, mint az első két sor. Szerintem azért, mert a vásárlás napja és a biztosítás első napja között eltelt pár nap, azt fedezetlenségi díjban fizeted, ami drágább. A leírt számok alapján ez csak tipp, nem lehet eldönteni.


Amit most fizetned kell az a 39749 Ft. Ha vásárlás napján megkötötted volna, akkor csak 28829 Ft lenne.

2013. ápr. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Itt egy kép:


[link]


Sajnos pont nem egyértelmű. Ha az lenne nem lenne kérdés sem.

2013. ápr. 17. 08:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel nem lettem okosabb. Az a kérdés, mióta nincs biztosítás az autón és mikortól kötnéd! Van-e a két időpont közt nagyobb különbség mert az okozhatja a befizetendő többletet.
2013. ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát én se. Megadtam az adatokat és ezt az eredményt dobta az az oldal. Autó nincs, csak annak szerettem volna utánajárni, hogy mennyi a fenntartása 1 évre pontosan, ha ezek az eredmények jönnek ki.
2013. ápr. 18. 13:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Ok, így értem! Akkor az adóval terhelt éves díjat kell figyelembe venni: 28829 Ft. Az első díjjal kapott különbözet okát nem tudom, de arra tippelek, amit írtam. Ha a vásárlás napján vagy az előtt meg tudod kötni a biztosítást, akkor szerintem egyezni fog a két összeg!
2013. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!