Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi as legolcsóbb motor, ami...

Mi as legolcsóbb motor, ami még jól is néz ki? És mi a legdrágább? Amúgy meg motort szeretnék venni (feketét), milyet ajánlotok? Linkeljetek képet is.18/L

Figyelt kérdés
Első motor lesz,és valami olyan nagyot,amilyen a filmekben lenne. :D Az ár mindegy,majd én válogatok,csak linkeljetek,hogy milyet ajánlotok. :) És hogy hol lehet olyat kapni. :)

2013. ápr. 16. 18:28
1 2
 1/11 Anga Máté válasza:
2013. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hasznaltauto.hu

hasznaltmotor.hu

motor.hu

kepesmotor.hu

aprod.hu

sportmotor.hu-azon belül hirdetések

motorrevu.hu

A legolcsóbb motor ami jól néz ki?Ez attól függ!Én láttam nem rég hirdetést ami romániában volt egy 60-as évekbeli Mz 50 ezerért(marék rozsda),de Én megvettem volna ha lett volna rá keretem,szóval a legolcsóbb és jól is néz ki az számomra egy atomrégi Mz!

Legdrágább?Engem azok nem érdekelnek!!!Kinek kell többszáz kilós behemót amivel még előzni sem tudsz mert akkora helyet foglal el az úton? :) Na jó szívesen kipróbálnám de nem venném meg.Amit még kipróbálnák azok az elektromotorok,azok bitang jól gyorsulhatnak,de ha lenne pénzem ésd a legdrágábbak közül válogathatnék az egy második világháborús bmw,ural és egy Harley lenne,és a legdrágább egy Indian .

Mivel csaj vagy Én azt mondom hogy 125-250 kategóriában nézegess,mert ki is kell tudnod mászni a motor alol ha borulsz vele.Én mondjuk 250 Kawasakikat ajánlanám.Amolyan sport túra motorok,megbízhatók,és jól is mennek,még két személlyel is szerintem.

MIlyen típusú mocit szeretnél?Chopper?Túra?Sport?Netán endúró?

2013. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hááát... 18 évesen, nulla tapasztalattal szerintem a saját és a többik özlekedő biztonsága érdekében még hanyagold a nagyobbacska motorokat. :)


Ha el akarsz kezdeni motorozni és lehetőleg olcsón, akkor:

- B kategóriás jogsi birtokában: segédmotorkerékpárt vezethetsz, ebből vannak olyanok amik báltósak és elég jól mennek. Meg nem is egetrengetően drágák.

- abszolút jogsi nélkül vagy ha akarsz motoros jogsit csinálni: megnézed melyik kategóriába férsz bele az éveid alapján, megcsinálod, aztán annak a kategóriának megfellő motort választasz

-ha vadorzó vagy: veszel bármilyen motort, nem csinálsz jogsit, mert úgyse kap el a rendőr (megfelelő rutin birtokában ez az opció sem ajánlott...)


A szín az igazából változtatható, nem minden típusból találsz gyárilag teljesen feketét.

2013. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
* "és lehetőleg olcsón," - az nem tudom hogy került oda, semmi helye, hiszen jogsit és minden egyebet kifizetni nem kis összeg tud lenni, még akkor sem ha a legolcsóbbakból válogatsz.
2013. ápr. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél mocit!

Legyél inkább a benzintyúkom! :)

2013. ápr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A lehetőleg olcsót úgy értettem,hogy a motorokhoz képest olcsón,nem mindenhez képest olcsón.Meg amúgy 3. válaszoló.Nem vagyok tapasztalatlan.tudok vezetni kocsit is meg motort is.
2013. ápr. 16. 21:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Ó, vezetni sokan tudnak. Csak közlekedni nem.
2013. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7. válaszoló,ezt hogy érted?Hogy vannak,akik őrült állat módjára száguldoznak az úton?
2013. ápr. 16. 21:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Részben. Tudod, sokan mondják azt, hogy:" Ó, én jól vezetek, meg minden", aztán az első pár forgalomban eltöltött óra után meglepődik, hogy többet kell figyelnie a másikra, mint magára. Mindig résen kell lenni, figyelni. Mennyit is motoroztál eddig, hogy ennyire "tudsz"?
2013. ápr. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
18 évesen kétlem ,hogy jól vezetsz!Azért mert fiatal vagy,a másik fele meg hogy csaj vagy,és valahogy a nők nagy százaléka csak szerencsésen közlekedik!!!Ezt komolyan írom!Olyan csajoknak adtak jogsit hogy csoda hogy még nem haltak meg egy balesetben.Ha meg a motorozásról van szó ott még 1 év is kevés ahoz hogy valaki azt mondja hogy jól motorozik(kb 10ezer km után gondoltam)Mármint ez is kevés mert itt sok sok év tapasztalat kell ahhoz hogy valaki biztonságosan felismerje a helyzeteket és ki is tudja kerülni.nem hiába hallod csak azoktól azt a szöveget hogy "két motort is összetörtem" mikor még jogsijuk sincs és bénák,mert nem tudják hogy dönteni kell és hogy a kanyar melyik ívén stb stb.Maradjunk annál hogy ez nem játék,ha motort akarsz 18 évesen akkor kezd el egy kis köbcentissel,vagy leteszed 125-re a vizsgát és tanulgatsz vele.
2013. ápr. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!