Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kymco Dink/Grand Dink Életképe...

Kymco Dink/Grand Dink Életképes robogók?

Figyelt kérdés
Főként a megbízhatóság illetve alkatrész ellátottság érdekelne. Még nem volt robogóm, de most átnyergelek. Csak azt nem tudom, Kymco vagy Malaguti F15?

2013. ápr. 17. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha egy árban vannak nagyjából, akkor Malaguti. De nekem személy szerint (sokakkal ellentétben) a Kymco-val sincs semmi bajom. Ha a tulaja rendesen karban tartotta, az is jó választás lehet.


Úgy tudom, a Kymco-khoz elég sok alkatrészt találni, de Malaguti is sok szaladgál az utakon, szóval biztos van ahhoz is.

2013. ápr. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Egyebek között azért tettem fel a kérdést, mert a Malaguti-ról elég sok jó véleményt lehet olvasni, de a Kymco-ról keveset lehet megtudni. Azt tudom, hogy kínai, de azt hogy gagyi is (?) azt nem. Munkába járáshoz kellene és ezért elengedhetetlen, hogy megbízható legyen a Kymco viszont kényelmesnek is látszik.
2013. ápr. 17. 13:36
 3/12 anonim ***** válasza:

Itt találsz róluk pár használói véleményt: [link]

[link]

2013. ápr. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Olyan előítéletekkel mentem dolgozni kínai robogó szervízbe, hogy a kymco, keeway, tauris, hasonlók szarok, senki soha ne ilyet...


Viszont egy idő után rájöttem, hogy semmivel sincs több probléma velük mint egy átlagos motorral.

2013. ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja, azt kihagytam, hogy igen, a kymco kényelmes, viszont nagyon nagy. Az 50ccm motor nem igazán fogja vinni rendesen, lomha, lassú dög.


Nézz szét a keeway-ok között, kínaiból azt preferálom a leginkább!

2013. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
*és semmiképpen se vállalj be 125 vagy 150-es dinket, azt nem lehet bejátszani 50ccm-nek. Egy barátomat elküldték vizsgálatra vele, pedig az 50ccm volt.
2013. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Remélem, nem sokára átnézhetek élőben is egy Kymco-t, aztán döntenem kell. 50-esnél nagyobbat nem vennék, nem akarok ilyen „papíron ötvenes amúgy meg 125-ös” dolgokkal foglalkozni, elég nekem az ötvenes. Nem is a dinamikája érdekel (persze ne legyen leterhelve a motor mert az én súlyom sem 5 dkg) mind inkább az olcsó fenntarthatóságot illetve és nem mellékesen a megbízhatóság az ami nekem a lényeges. Bár nagyon csábít a Kymco kényelme, de 50-es motorral és a saját nagy önsúlyával nem az igazi, viszont a Malaguti kiforrottabb technika.
2013. ápr. 17. 20:10
 8/12 anonim ***** válasza:
A Kymco amúgy nem kínai hanem taiwani, elég megbízható, a motorja elnyűhetetlen (szinte)
2013. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
A Kymco amúgy nem kínai, nem is taiwani, hanem koreai, ha már itt tartunk, :) 50esből tényleg nem szabad dink-et venni, nagyon erőlködni fog még egy 50kilós ember alatt sem nagyon megy 50 fölé (itt a valós 50km/h-t értem nem a km-óra szerintit) Dobj még egy kicsit hozzá a motorra szánt összeghez, és vegyél egy új keeway-t, vagy motowell-t 2 kilóért...
2013. ápr. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát igen az én súlyom 2x50+10 Kg. Szóval akkor vagy elkezdek szálkásítani vagy más motort veszek. :) Viccet félre téve, ha jól tudom a Kymco 100 kiló fölött van plusz az én súlyom és lehet, hogy kőkorszaki szakit játszok.
2013. ápr. 17. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!