Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok nekem segíteni felni...

Tudnátok nekem segíteni felni és abroncs választásban?

Figyelt kérdés

Jelenleg a Polo-mon 115/70-es R13-as gumi van. Szeretnék rá egy alufelnit (használtan), de még nem tudom, hogy 13-ast nézzek, vagy kicsit peresebb gumival 14-est? Szerintetek melyik lenne a jobb megoldás? 14-esből többet találok.

A másik gondom az ET szám. Az mennyivel térhet el? Mivel a Polo-m régi, és nincs hozzá meg a kézikönyv, ezért netről néztem utána a dolgoknak (ami ugye nem 100%), és azt találtam , hogy a gyári ET szám 45. Ez lehet valóságos? Polo II-esről van szó. Ettől mennyivel lehet eltérni +/- ? Sajnos 45-öseket nemigazán találni, a legtöbb ET38-as, vagy ET42-es.


Válaszaitok előre is köszönöm.



2013. ápr. 17. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem maradj a 13-as méretnél és nézz szélesebb gumit.

A 14-es ha nem jó + távtartó is kell, nem az igazi. Nekem volt távtartóval, a kormányzásnak sem tökéletes + soha nem ette egyenletesen a gumit. Habár nekem a távtartós 13-as volt, mint a gyári.

Szerintem a 14-essel sincs semmi baj, csak rámenjen minden kiegészítő nélkül. De szerintem ennek egy peresebb gumija már széles.

2013. ápr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+ a túl széles folyamatosan veri le a festéket, valahova mindig nekilövi a kavicsot ezeknél a régi tipusoknál
2013. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. És szerinted találok én ET45-ös 13-as alufelnit? Ezek mennyire lehetnek elterjedtek?


A Polo 2-esre jó lehet egy az egyben a Golf-ok (2-es, 3-as) alufelnijei?

2013. ápr. 18. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!