Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van egy felhúzott 50ccm-es...

Party kérdése:

Ha van egy felhúzott 50ccm-es motorom akkor azt minden gond nélkül át tudom műszakiztatni 125-ösre vagy kell vmi hozzá? Vagy belenéznek a motorba és nem fogadjákel, mert fel lett húzva?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Megfelelő okmányok nélkül Magyarországon járművet forgalomba helyeztetni esélytelen.

Na itt már meg is bukott a dolog.


Nem beszélve attól hogy egy ilyen művelethez komoly átépítési tervek, engedélyek és egyebek kellenének (ha rendelkezne megfelelő papírokkal) tehát itt is elbukna a dolog.


Meg még biztosan van 1-2 dolog ami miatt nem jöhet össze, de legyen elég ez a kettő.

2013. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A "felhúzott" 50-es motor az életben nem lesz 125-ös, hacsak nem akkora a hengerűrtartalma. Ha 50-es, akkor 50-es, de ez nem akadály, mert lehet 50-es gép is nagymotor, ha akarod. De ha papírok nélküli motorról van szó, akkor azt az életben nem fogod forgalomba helyezni.
2013. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én nem értelek téged hogy miért húztad fel a kis 50-est???miért nem vizsgázol le 125-ből és veszel egy 125ccm-es motort?gyorsabban is megy mint a felhúzott 50-es.és ne írd hogy nincs rá pénzed mert a felhúzott 50-esed már lehet több pénzbe van a 125-ös jogsinál és motornál
2013. ápr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
alap felhúzottan vettem... de nyáron meg akarom csinálni az átképzést B-bő A1-be aztán, ezt eladom szerintem.. de hallottam olyat hogy kis motorokat is le lehet műszakiztatni nagymotornak és ezért gondoltam erre
2013. ápr. 18. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!