Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? Töltésjelző...

Mi lehet a gond? Töltésjelző lámpa világít.

Figyelt kérdés
Motor indítás után folyamatosan világít halványan a töltés visszajelző. Gázadásra felerősödik a lámpa fénye.Mitől lehet? (Opel Astra F isuzu)

2013. ápr. 12. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:

generátor ékszíjad csúszik, vagy szakadt,

Rosszabb esetben teljesen nincs töltésed, mert a generátor behalt. Ez tip. ISUZU betegség. F Astrában nem tudom, de G-től a legújabb Opelos ISUZU-ig mindegyikben kimegy a generátor viszonylag hamar.

2013. ápr. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

valószínűleg még nincs sz.gép a kocsidban, mert a többi tip-t a generátor hibája miatt be sem engedi indítani.


Égett szagot nem érzel?

2013. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 smitwesson ***** válasza:
Úgy van ahogy írják, miszerint elélvezett a generátorod!
2013. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.Égett szagot nem éreztem

Diódahidat cseréltem ,mert az egyik segéddióda szakadt volt,de még mindig szinte ugyanazt a hibát produkálja.

2013. ápr. 13. 09:21
 5/5 B.Szabolcs ***** válasza:
Mielőtt tovább lépsz a dologban szerintem külön csak a generátort vizsgáltasd be ,aki ért hozzá! Sakkozás helyett ez kevesebbe kerülhet! Közben nézd meg ,hogy van e biztosítékja belül (kis késes valószínűleg vagy normál).Nézd meg a biztosíték(és/vagy műszerfal) és a generátor között van e szakadás a kötegben. Kezdd el felvenni tipus-fun Isuzusokkal mert lehetnek egyéni fogások benne!! Bevallom én kamionokkal ,buszokkal vagyis kisebb nagyobb szállítóeszközökkel foglalkozom és nem szakirányom a személy! Azt viszont tudom hogy személyautóban arra érdekes hallgatni aki tuti ért hozzá! Okoskodó emberek bőven , és jószándékú de anyagilag számodra kártékony is akad de az Isuzu motoros Opel Corsa anno engem is megevett és már a hatodik villanyász voltam a sorban! Ez nekem is fáj azóta is de csalódást nem okoztam mert csak azt ígértem megnézem és nem rontok az állapotán tovább legfeljebb véletlenül sikerül! De a seb az seb részemre! Minden autótipusnak megvan az embere csak Fun-okkal tárgyalj az lesz a legolcsóbb!!!! Remélem segítettem ,igyekeztem melletted állni (és a pénztárcád mellett) !!
2013. ápr. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!