Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg rosszak az Audi atók?

Tényleg rosszak az Audi atók?

Figyelt kérdés

Nekem magyaráztak valamit sokan, akiket megkérdeztem az Audiról, hogy nem jók, mert valami vezérműszíjasok, amit 250 ezer km után cserélni kell, mert tönkre megy, vagy mi.


Igaz ez?

Pedig ennek ellenére elég sok Audit látok az utakon...



2013. ápr. 20. 12:44
 1/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy melyik típusra gondolhattak, mert amikkel én találkoztam egyáltalán semmi bajuk nem volt.Aműgy az Audi már jó ideje láncot használ szíj helyett.
2013. ápr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na a vezérmű szíjakat vagy láncokat minden autón cserélni kell egy bizonyos kilométerenként mert elhasználódnak kopó alkatrészek mint pl a fékbetétek,gumiabroncsok stb Ha elhasználódnak cserélni kel de ilyen alapon akkor az összes autó típus rosz mert ezeket a dolgokat mindegyikben cserélni kell
2013. ápr. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az szép, ha csak 250 ezer km után kell cserélni a szijat. Elárulom 80-100 ezer kilóméterenként kell, mindegy hogy milyen autó.

Bár kétségtelen, hogy az Audi az egyik legjobb autó, de sajnos sokat kell rá költeni.

2013. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A 2.5 lites v6 tdi-nek van olyan hibaja,hogy az altalad jelolt intervallum utan vezermutengelyeket kell cserelni,mert addigra lenyalja a szelephiba a butykoket es ha nincs szerencsed szetmegy a motor.

Vezerlest minden szijas autoban kell cserelni egtol joval gyakrabban

2013. ápr. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!