Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az rs audik miért kombi?

Az rs audik miért kombi?

Figyelt kérdés
Valaki ésszerű magyarázattal tud szolgálni? Sedán miért nincs Rs, viszont S meg abból van.

2013. ápr. 19. 21:57
 1/7 anonim válasza:
van rs sedan csak ritka, de ha olyat szeretnél tudsz rendelni :D
2013. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én eddig csak egy a4 rs-t láttam az sedán volt
2013. ápr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem csak kombi kivitelű RS-ek vannak az Audinál. Az első RS típus, az RS2 Avant tényleg kombi volt, utána az első RS4-ek és RS6-ok is kombik voltak, de mára már ez nem általános.

Az RS3 például háromajtós ferdehátú (volt), RS4-ből volt négyajtós, az RS5 kétajtós kupé, a legutóbbi RS6-ból is volt négyajtós változat (igaz, csak a kombi után), a TT-RS meg értelemszerűen kétajtós.

Szóval hiba azt mondani, hogy, hogy minden Audi RS-modell kombi. Nem így van.

2013. ápr. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
RS4 meg RS6ra gondoltam. Azokat sedanba még nem láttam soha. Pl használtauton se.
2013. ápr. 20. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:

RS4 szedán a hasznaltauto.hu-ról, íme:

[link]

RS6 szedánok, ugyanonnan:

[link]

[link]

[link]

Nem lehet, hogy nem voltál elég figyelmes?

2013. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Régebben szinte csak kombiba csinálták az RS Audikat, ez volt a különlegességük, hogy egy családi autóból milyen vadállatot tudtak varázsolni. De ahogy minden modellből elkezdtek RS változatot csinálni, igy egyértelmű, hogy nem az összes kombi, van már mindenféle kivitelben. Bár tény, hogy most is a legtöbb RS Audi kombi (RS4, RS6).
2013. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez nekem újdonság. Az újakba tényleg van. Bár én régebbieket néztem rs4 b5, rs6 c5.
2013. ápr. 21. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!