Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson Sr50 essel lehet...

Simson Sr50 essel lehet túrázni nagyobb utakra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
nem! 50 km már rengeteg egyhuzamban, még egy hibátlan simsonnak is! és csak 30-35-el bírsz vele menni, mert ha gyorsabban mész akkor nagyon melegszik majd el olvad, kis tempónál is melegszik és ott menetszél sincs, tehát a kettő között kell menni, ne is melegedjen nagyon tehát ne erőlködjön, és menetszél is hűtse, túrára inkább csak túrbóhűtéses simsonnal szabad elindulni... de most komolyan mond már meg hogy mi értelme van egy simsonnal túrázni?
2013. ápr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszoló: de most komolyan, mond már meg, mi értelme szidni a Simson-t? Miért ne lehetne vele hosszú távokat menni? 30-35km/h...ültél te már Simsonon? Rendbe volt az rakva?


Én voltam már s51-esemmel hosszú túrán, Vas megyéből lementem Kecskemétre a repülős napokra. Az elég hosszú? 260km.


Közben megálltam 1x a Balatonnál, 1x meg Dunaföldváron. A kis Simson azóta is virul.

Mindezt nyáron teljesítette, 30 fokos melegben, átlag 50-55km/h-s sebességgel úgy, hogy azért volt nálam holmi. :)


Szóval nem elképzelhetetlen a dolog.

2013. ápr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 2 éve augusztusban elmentem Békéscsabára, ami ide 78km. Én rosszabbul bírtam mint a gép...
2013. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
első válaszoló vagyok! ültem simsonon van is simsonom, de nem tudom elképzelni hogy elmenjek vele 15 k-től meszebbre! nem szidom a simsont, jó motor, lehet csak az enyém ilyen rossz, nemrég lett felújítva 80.000FT-ot költöttem rá, és annyival lett jobb hogy beindul meg megy, mert megszorult a blokk, és totál új lett csinálva a blokkból, a váz is le lett festve, újszerűt varázsoltam belőle, de nagy sz@r az egész, 5 km után elkezd szorulni az egész úgy hogy vissza kell kapcsolnom kettesbe, és egyszer csak abbahagyja, utána megy
2013. ápr. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ! Utolsó : lehet hogy akkor a tiéddel van baj , havernak is megy 30 km re is gond nélkül ( nagyobb távon még nem próbálta )
2013. ápr. 21. 09:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor én B.csabáról jöttem már haza, akkor koszt szívott a tankból és eldugította kicsit a csapot, mert nem volt benne az a hosszú p.cs amin szívja (így nem volt tartalék "üzemmód" sem :D ) Voltam vagy 5-6km-re itthon és akkor kezdte el...
2013. ápr. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!