Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerbusztok SKODA 120 L hátsó...

Vámos Sebastian kérdése:

Szerbusztok SKODA 120 L hátsó fékmunka hengert cserélnék, de a fékdobot nem tudom leszedni valami segítséget kaphatnék hogy szedjem le?

Figyelt kérdés

#Skoda #fékdob levétel #fék munka henger csere
2013. ápr. 21. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hülye kérdés, de ki van engedve a kézifék?
2013. ápr. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom rá van rohadva. Próbáld meg egyesbe rakva fékezve lepörgetni.
2013. ápr. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mivel kúpon van a dob ,gondolom lehúzód nincs hozzá ...

Másképp nem fog lejönni ......

2013. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
És tényleg, a Skoda kúpos! Bocsi, összekevertem a Ladával. Ha nincs lehúzód, megpróbálhatod egy bronz, vagy alu dorni segítségével megütni a tengelyt, így talán lepattan róla.
2013. ápr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi segitséségeket mindent meg próbálok
2013. ápr. 21. 18:59
 6/7 A kérdező kommentje:
Még semmi eredmény jól jönnek pár hasznos tipp
2013. ápr. 22. 10:27
 7/7 anonim válasza:

Nem fog lejönni, mindenképp lehúzó célszerszám kell hozzá. Anélkül csak szétverni lehet a féltengelyt, semmiképp se erőltessük, nem fog akarni "lepattanni". Ez a lehúzó szerszám egy vagy 10 kilós acél dolog, és még úgy is rendesen neki kell feszülni.

Lehet, hogy létezik ilyen univerzális méretben is, ezt nem tudom, végül a 4 kerékanya helyének stimmelnie kell - úgy kell elképzelni, mint a gömbcsukló kinyomót, csak nagyban.

Amúgy: ha mégis lejönne könnyen, akkor viszont előtte nem volt fent rendesen, ami veszélyes volt.

Visszarakni már gyerekjáték :)

2016. szept. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!